Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek van meg az az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van meg az az érzés hogy nincs senkim és egyedül fogok meghalni?:/

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Van egy rossz hírem. Tényleg egyedül fogsz meghalni. Ugyanis amikor megszülettél azt is egyedül csináltad. A halál is ilyen.

Nagymamámnak 4 gyereke volt, de a kórházban halt meg amikor influenzajárvány miatt látogatási tilalom volt, úgyhogy ő is "egyedül halt meg". :(

Azt a részét megértem hogy a hétköznapokban jó lenne egy társ, de nincs, és ezért egyedül érzed magad. Próbálj meg tenni ellene hogy ne legyél magányos.

2023. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ki az, aki nem egyedül fog meghalni??:)
2023. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nincs, senkim, de mindig van valakim.

Te még nem tudod azt, hogy sokkaldesokkal jobb egyedül, mint egy ágyban az ellenségeddel, mert pl nem tudsz azonnal elválni a párodtól anyagiak miatt.

Úgyhogy nyugi, van ennél rosszabb helyzet is mint a tiéd.


Addig örülj mig egyedül vagy és senkitöl nem függsz és tőled se senki nem függ.

2023. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem igazán úgy értettem és nem is szeretném hogy bárki végig nézze ahogy haldoklok

hanem amit a vegén írtal hogy jó lenne egy társ az meg nem kifejezés hogy egyedül érzem magam ez miatt rá vagyok feszülve erre szinte minden nap ezen rágodok hétköznap dolgozok hétvégéim sem mindig szabadok nem nagyon járok buliba így csekély az esély arra hogy bárkivel is össze hozzon a sors:/

2023. máj. 18. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el a neten vagy a munkahelyeden ismerkedni.
2023. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hátrányos helyzetű vagyok, kinek is kellek egyáltalán?
2023. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Jelen, nincs is jobb mint magányosan vergődni, nemde?

De egyébként én tudom, hogy én tehetek róla. Mert marhára nem nyitok az emberek felem. Mert igényem az volna rá egyébként, csak hát valahogy sosem ment a dolog. Meg lehet nem ártana egy pszichológus sem, mert valami blokk is van bennem ha nőkről van szó.

2023. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem az a lényeg, hogy egyedül halsz-e meg, hanem az, hogy mikor! Tízmillió veszély van a modern világban is, ami pillanatok alatt elvihet és SENKIT nem fog érdekelni.
2023. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem volt már kapcsolatom, nem vagyok teljesen szerencsétlen az egészhez.

De én sem járok sehova, dolgozok és a családdal programozok.

Meg is van az eredménye, nem ismerek meg új férfiakat sosem.

2023. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teljesen szerencsétlen én sem mert nekem is volt már nem erről van szó de már hosszú ideje nincs senki és én is ez hogy munka hétvégén is folyton van valami de viszont vágyodok erre
2023. máj. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!