Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek, hogy egyedül fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egyedül fogok meghalni, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok el otthonról, tanulok, az életemet építem, de néha nagyon eluralkodik rajtam a magány érzése. Introvertált vagyok, és nem igazán szeretem a durva bulikat. Nem volt még semmi komoly kapcsolatom, a korombeliek már megházasodtak vagy férjhez mentek. Bánt, hogy én nem keltettem fel senki figyelmét. Szoktak rámírni emberek, de eddig akik írtak annyira más személyiségek, mint én, a kedvencem a 40-es férfiak, olyankor nagyon elkeseredek és úgy érzem soha senki nem fog szeretni és nem találkozok senki olyannal, aki hozzám illene. Elkeserítő az egész helyzetem, úgy érzem, hogy úgy nyílok el, hogy ki sem virágoztam. Más is érez ugyanígy?

24/N



2023. jan. 10. 20:16
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Mindenki egyedül hal meg, technikailag, ettől nem kell félni. Totálisan irreális amúgyis, pláne ilyen fiatalon.
2023. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mathus ***** válasza:
63%

#1: amikor felrobbantotta a Halálcsillag az Alderaant, ott pl több milliárdan haltak meg egyszerre.

a viccet félretéve megint egy privátgyűjtőhöz van szerencsénk. a magányos huszonéves csajok nem a gyakorin akarnak megvilágosodni, az itteni átlagéletkor jóval negyven fölé mutat.

2023. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
*Akkor attól félek, hogy úgy halok meg, hogy nem is éltem igazán, és nem tapasztalhatok meg emberi alapvető élethelyzeteket, érzéseket pl. milyen, ha a másikkal nyakatokba veszitek a nagyvilágot, milyen az, ha valaki teljesen neked szenteli magát, milyen egy másik emberrel felépíteni egy életet. Néha nagyon megrémít a magány.
2023. jan. 10. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el, hogy sokan vannak így és éreznek így, mint te. De még nagyon nagyon fiatal vagy és gyakorlatilag előtted az életed java. Szóval szerintem ilyen miatt feleslegesen aggódsz. Biztos meg fogsz olyan embert ismerni aki mellett boldog lehetsz igazán.
2023. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

3-as, szia, én szívesen bevezetlek a szexualitás rejtelmes világába!

Rudi bácsi(64)

2023. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy építed az életed,így tovább, jól csinálod.

Merj élni, kimozdulni,járj el kisebb közösségekben.

Merj a számodra szimpatikus emberekkel beszélgetni, ismerkedni.


Nem szabad ettől félned, mert be vonzod magadnak a gondolataiddal.

Egyszerűen csak gondold azt hogy hamarosan lesz egy jó kapcsolatod, de ezért neked is tenned kell, az az el kell járni olyan helyekre ahol emberek vannak és ismerkedni kell.

Hajrá.

24/F

2023. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Pont a félelem bénít meg.

Annak örülj,hogy nem kellett érzelmi drámákban részt venned,csalódnod,hiszen a szerelemnek ez is része!

Bőven van időd,csak nem szabad magadat bezárnod egy csigaházba...

2023. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül fogok meghalni és valamikor én is féltem tőle. De hozzá lehet szokni.
2023. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha egyedül halnék meg. Mármint, elengednek a záróizmok a halálnál. Olyankor folyik minden. Nem tenném ki ennek az ismerőseimet.
2023. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak te.
2023. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!