Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen apróságok döntik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen apróságok döntik el azt,hogy ki fog egyedül család nélkül meghalni?

Figyelt kérdés

Mondjuk saját példámat felhozva nem diagnosztizáltak nálam egy nyelvizmot érintő betegséget,amelynek a gyógyítása nem igényelt semmilyen különösebb beavatkozást. Ennek ellenére 5 éves koromig nem sikerült felismernie az orvosoknak ezt a problémát. Az orvosok elintézték azzal,hogy éretlen és lusta beszélni.Majd megered a nyelve a gyermeknek.Igy a beszédkészségem,önkifejező képességem a békafeneke alatt volt.Nem tudtam az óvodában se kommunikálni a többiekkel.Csak kinevettek és csúfoltak már ott is, az óvónénikék sem voltak elragadtatva tőlem.Igazából még ők is csak rajtam nevettek,mert a hallásommal azért semmi baj nem volt...

A betegségem felfedezése és orvoslása után elég nehézkesen ment a lemaradásom behozása,mert nagyon erősen selypítettem és raccsoltam és eleve nehezen ment a beszélgetés.Inkább csendben maradtam,hogy ne gúnyoljanak ki a többiek és ez az általános iskolában se nagyon változott.Hiába sikerült mind a két beszédhibámat legyőznöm ekkora már kialakult a hallgatagságom.A szociális képességeim nem fejlődtek és egy párkapcsolat kialakításához nélkülözhetetlenek ezek.



2020. okt. 9. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Igen, sokat számítanak a véletlenek és az apróságok. Ha valamikor épp 1 perccel később érsz oda valahova, akkor lehet, hogy épp elüt egy szabálytalan autós. Ilyen ez. Viszont, a hozzáállás az már az egyén kérdése. A nyelved hátrány, de kigyúrhatod magad, kereshetsz milliókat, lehetsz jól öltözött és hasonlók.
2020. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!