Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Egy 43 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy 43 éves férfi szerintetek hogy kezdje el a társkeresést, ha korábban még nem volt társa, csak most érezte, hogy el jött az ideje?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 17:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Azért birom hogy mindenki pszihologust ajánlgat és kiderulne hogy orvos a kérdező. 😏


Na mindegy.


Kérdező úgy, hogy keresel egy szabadidős hobbit ami érdekel is és ahol tudsz ismerkedni.

2023. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2023. máj. 11. 18:44
 33/33 anonim ***** válasza:

Kitartast biztos megtalálod majd akit keresel csak keress olyan hobbit ami érdekel pl. Sport club vagy tura csoport és stb.


Akik meg fikáznak azért hogy 43 évesen még nem volt senkid azokkal meg ne foglalkozz. Mar irtam itt más kérdésnél is hogy X évtizeddel ezelőtt is volt ilyen, nekem tiniként mesélte egy bácsi hogy a lánya közelítve az 50-hez 40x évesen találta meg a párját és ő is imádta a munkáját és olyan munkája volt ami mellett nem nagyon volt ideje ismerkedni.


31-es vagyok amúgy.

2023. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!