Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Egy 43 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy 43 éves férfi szerintetek hogy kezdje el a társkeresést, ha korábban még nem volt társa, csak most érezte, hogy el jött az ideje?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 17:27
1 2 3 4
 21/33 Hans Pötterman ***** válasza:
15%

#20

Oké de akkor ne is sipákoljon itt hogy milyen szar az élet

2023. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de én nem sajnáltattam magamat és Hölgyeknek címeztem a kérdést!
2023. máj. 5. 19:05
 23/33 anonim ***** válasza:
79%
Nekem eddig mindig csak abból alakult kapcsolatom, hogy valakivel sok időt töltöttünk együtt baráti társaságban, munkahelyen. Amikor ismeretlenek hívtak el bárokban, abból nem alakult kapcsolat. Persze másnak összejöhet internetről, de nekem kellett a személyes ismeretség.
2023. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

Úgy,mintha egy bármilyenmásmilyen 43 éves lennél.

Megfogalmazod/megmutatod, hogy milyen vagy és megfogalmazod, hogy milyen társat szeretnél.

2023. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
61%
Írj rám, küldj egy képet nekem meg leírást magadról azt jókedvemben írók rólad egy véleményt, mert miért ne. 29N
2023. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a caffe már lefőtt.
2023. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Remèlem megtalàlod akit keresel őszintèn kìvànom Neked! Egy dolgot viszont vagy èrtened vagy èrezned kell. Szeretni nem lehet maximalizmussal! Nem lejjebb kell adni, hanem csak egyszerűen engedni a szìvednek hogy tudjon szeretni ès engedni hogy viszont szerethessenek! Szeretni csak ìgy lehet elvàràsok nèlkül! Ebben èrtelmet nem kell keresni nem is lehet! Kèptelensèg màskèpp mint ilyen egyszerűen engedni csak! Elengedni a korlàtaid! Sok sikert kìvànok!
2023. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
41%
Pszichológus!
2023. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen semmi kapcsolatod nem volt, ott valami mentális probléma lehet.
2023. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem a legfőbb bajom, hogy maximalista vagyok! Mind a munkámban, mind magammal szemben, és talán a leendő párommal szemben is!"


Szerintem a maximalizmusnak vannak jó oldalai is, de a párkapcsolatokkal összefüggésben inkább negatív oldala van.

Ugyanis nincs tökéletes ember, sem férfi, sem nő!

Hiába is akarsz maximalista módon valami tökéletesen neked megfelelő embert keresni, ez nem fog sikerülni, mert minden embernek vannak jó és rossz tulajdonságai is. Olyan nem lesz, hogy egy nőnek csak olyan tulajdonságai legyenek amik a te ízlésedre lesznek szabva.

Az egyik nő személyiségében lehet hogy jó lesz hogy szeret dolgozni, jó munkája van, sokat keres, közben meg trehány, nem érdekli hogy rend van e. A másik nőnél meg fordítva. Ez csak egy példa volt a több ezer variációból (így van ez a férfiakkal is). Ha a párkeresésnél nem engedsz a maximalizmusodból akkor sosem találsz társat, de ez nem azt jelenti, hogy bárkivel össze kell jönni!

Egy maximalista mindig a tökéletességre törekszik, de tökéleteset emberben nem lehet találni. Ezt kellene tudatosítani magadban. Gondolom hogy eddig is ez volt a fő gond, azért sem volt eddig sem párkapcsolatod.

Úgyhogy ebből a maximalizmusból kellene annyira lejjebb adni, ami még neked komfortos. Azt neked kell érezni hogy mi az ami belefér. Ha meg nem megy egyedül a maximalizmus leküzdése (párkapcsolati téren) akkor pszichológushoz kell fordulni, mert oka van hogy egyáltalán ki tudott nálad ez alakulni.

2023. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!