Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Egy 43 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy 43 éves férfi szerintetek hogy kezdje el a társkeresést, ha korábban még nem volt társa, csak most érezte, hogy el jött az ideje?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 17:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%

#10

Munka közben sem sikerült megismerkedni senkivel? Mert azért az emberek nagyobb része akarva akaratlanul kapcsolatba kerül más emberekkel a munkája során (kivéve ha valamilyen különleges munkád van pl: sírásó).

2023. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

#11

Köszi! Az írásképem alapján szerinted sírásóként dolgozom?

2023. máj. 5. 18:20
 13/33 anonim ***** válasza:
87%

#12:

Nem azt írtam hogy sírásó vagy! Ez csak egy példa volt olyan munkára, ahol nem lehet nőkkel ismerkedni. De látom kérdést "elterelni" jól tudsz!

2023. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Mi érdekel? Milyen társaságba tudnál járni?

Gyűjtesz valamit? Szeretsz valami mozgásformát?

Van-e befektetésed (van befektetői klub!)?

Stb.

2023. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
26%

Esetleg szervezhetnél zsúrokat, házibulikat...

Vagy elkezdhetsz járni ismerkedő célú házibulikba másokhoz.

2023. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

8: 43 éves, 33-53 közötti nők még nem olyan nagy szórás, mért zártad le 45-nél?

Különben kb. 50%-uknak van gyereke.

2023. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
10: Akkor addiktológiára kell menj, mert így nem lesz párkapcsolatod.
2023. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Evidensnek gondoltam, hogy nem! Nyilván kerültem kapcsolatba hölgyekkel, de a korosztályomban olyan független, intelligens, káros szenvedélyektől mentes hölgyet, akit keresek, nem találtam. Az szerintem a legfőbb bajom, hogy maximalista vagyok! Mind a munkámban, mind magammal szemben, és talán a leendő párommal szemben is! Ezt a tulajdonságomat valahogy nem sikerül levetkőznöm! Sok elutasítást kaptam korábban, amit nem úgy próbáltam orvosolni, hogy lejjebb viszem a szintet társkeresésnél, hanem inkább képeztem magam, hogy fejlődjek, hogy megfeleljek! Csak hát közben meg elszaladt az idő....
2023. máj. 5. 18:42
 19/33 Hans Pötterman ***** válasza:
66%

#7

Velem így történt, ráadásul a munkám is olyan hogy alig nyílik lehetőség embereket megismerni, mégis lett párom 20 évesen, úgyhogy ez se teljesen felmentő kifogás

2023. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
71%

19: Mi alól is kéne felmenteni? Mi ellen is kéne kifogás? Valami kötelességét nem teljesítette?

Semmit sem kötelező az éleben, csak nem ártani senkinek, ez az egy kötelező van.

2023. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!