Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők sose tapasztalják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sose tapasztalják meg hogy Nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férfiak ugye elég sokat küzdenek, hogy a nőknek megfeleljenek. A nőknek meg elég szépnek lenni, és bármikor kapnak nőt.

#tapasztalat #Nem kell küzdeni
2023. ápr. 12. 12:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
78%

"A nőknek meg elég szépnek lenni"

Csak ha nem sikerül annak születni (köszi, anyu, apu, egyéb felmenők!), kegyetlenül megszívjuk mi is.

Az incel férfiaknak is összejöhetne valami legalja ápolatlan, szutyok, retardált nő, csak érthető módon olyan nem kell nekik, figyelembe sem veszik, nem kezdeményeznek nála. Na, nekünk, ronda nőknek is csak ilyen kaliberű férfi "jut", annyi a különbség, hogy kapunk tőlük kezdeményezést, hurrá.

2023. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen normális válasz:

32-es, senkit nem érdekelsz.

Már sajnálom hogy reagáltam neked. Az átlag=mediánt valakinek el kell mozdítania. Aki érti, érti.

2023. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
69%
Incelkemaradj mar csendben.
2023. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
67%

Nem is én írtam azt a választ, szóval nem is nekem reagáltál.


Másrészt viszont igaza van. Ki a francot érdekelne, hogy NEKED ki kell, meg hogy NEKED az a baj, ha nincs egy nőn mű dolog?

Otromba, ócska, szánalmas bunkó vagy, még szép, hogy beírt neked olyat a másik válaszoló, hogy senkit nem érdekelsz. Kinek képzeled magad? Szépségverseny zsűrinek?

2023. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
25%
Már értem miért nézték amikor gyk-rol találtam barátnőt 😂
2023. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh igen,mi csak felkelünk, nem megyünk wc-re,egyszerűen csak felébredünk boldogan és rózsaillatú lehelettel.Majd munkában huszonyolcezerhatszáz darab férfinek mondunk nemet két e-mail,három telefon,négy ügyfél és nyolc felülés között.

Végül ellovagolunk a rózsaszínű naplementében valamelyik topmanagerrel,mert mi SZÉPEK vagyunk.Vacsorára konfitált kacsacombot fogyasztunk kissé édeskés áfonyamártással meg cabernet sauvignonnal,miközben még mindig nem működnek a beleink,hiszen mi angyali lénynek születtünk.Könnyes szemmel arra gondolunk,mennyire jó nekünk,hiszen soha a büdös életben nem csalódtunk,még a lábujjkörmünk sem szakadt be. Nekünk nincsenek problémáink,mindenkinek kellünk, minket mindenki szeret, az életünk tökéletes, székletünk nincs is...

Csodálatos dolog szépnek születni.

2023. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!