Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők sose tapasztalják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sose tapasztalják meg hogy Nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férfiak ugye elég sokat küzdenek, hogy a nőknek megfeleljenek. A nőknek meg elég szépnek lenni, és bármikor kapnak nőt.

#tapasztalat #Nem kell küzdeni
2023. ápr. 12. 12:01
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
9. “ Aztán rájöttem, én mit csinálok rosszul,” Esetleg nem mondanád el mit csináltál rosszul? Talán páran okulhatnak belőle.
2023. ápr. 12. 12:33
 12/46 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi megtapasztalják ők. Én helyetted is egy csomó nőt visszautasítottam már

22F

2023. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
63%

"Aztán rájöttem, én mit csinálok rosszul,” Esetleg nem mondanád el mit csináltál rosszul? Talán páran okulhatnak belőle."


Cuni, abból, hogy ő mit csinál rosszul, ő okul.

2023. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
86%
Neeem, áh sohaaa. Csak nektek rossz mindig minden. Soha se egy visszautasítás, se egy beteljesületlen, egyoldalú vonzalom, se kihasználás, se megalázás... és szerencsére pl párkapcsolati erőszak sem jellemző...🤦🏼‍♀️
2023. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
85%

"3# 6# Azt ne akarjátok már bemesélni hogy életetekben csak egy férfi tetszett. És az pont nem akart. Hogy kinéztél tizet, és abból egy nem akar azt elhiszem. De ez nagyon nem az amit egy fiatal férfi megél, hogy senkinek nem kell."


Nem akarok ilyet bemesélni. Túlléptem azokon a pasikon, és már van párom lassan 10 éve.

Csak annyi, hogy megtudtam, hogy milyen érzés, amikor nem kellek, és sz.arba sem néznek. Nemcsak "kinéztem" a srácot, hanem szerelmes voltam.

Van annyi fantáziám, hogy el tudom képzelni, hogy milyen az, amikor ez folyamatos, és van empátiám, megértem, hogy rossz.


DE ennél SOKKAL rosszabb dolgokat is átéltem a férfiak részéről, és mégsem rinyáltam soha ennyit, mint egyes férfiak az elutasítások miatt.

(Lenézés, zaklatás, ok nélküli qrvaként kezelés, folyamatos hülyének nézés, meghazudtolás, bántalmazás, külön szexuális bántalmazás, stb.)

2023. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem, nagyon nem elég csak szépnek lenni.

Egyrészt, mert baromi sok szép lány van, ezzel senki sem tűnik ki, másrészt, ha valakit tényleg akarsz, akkor a személyiségedet is kedvelnie kéne, és ez már sokkal nehezebb.. Már csak amiatt is, mert mindenkinek más jön be, és ha nem vagy a srác esete, akkor nincs mit tenni.

2023. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
70%

Szép nőket is visszautasítják vagy csak arra használják őket. Még nehezebb is. Az átlagosakat nem annyira használják ki. De ő nekik meg kisebb a felhozatal.

Én is utasítottam vissza nem egy gyönyörű nőt. Más életszakaszban voltunk/vagyunk. Akivel meg minden klappol, na az meg engem utasít vissza xD

Ilyen ez pajti.

2023. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
72%
Dehogynem, csak nem akkor amikor a hapsik.
2023. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
89%

Kezd tököm tele lenni ezekkel a kérdésekkel, provokálásokkal, általánosításokkal.

Én szép nő vagyok, elég különleges külsővel, rengetegen dicsérnek, rengeteg pasi néz meg, intelligens is vagyok, mégsem kellek MINDEN FÉRFINEK.

Sőt, volt, hogy 5/5 elutasított. Miért? Mert mondjuk más a stílusunk, másoka céljaink, stb. Aki nem csak dugásra akar valakit, az azért mélyebbre néz ennél.


Rengeteg elutasítás ért, mert nem elég egy csinos pofi, és okosnak sem elég lenni, ahhoz, hogy valakivel össze jöjjön az ember és működjön, ahhoz rengeteg más tényező kell.


Legjobb barátnőmnek fenékig érő gyönyörű haja van, vékony csípő, hatalmas mellek, babaarc, és őt is kosarazta már ki nem egy pasi, aki tetszett neki.


Komolyan mit kell ennyit bizonygatni, hogy a szép nőknek sem tejfel az életük?


Aki meg nem elégedett az életével, menjen pszichológushoz és kezdjen el tenni a külseje javításáért, közben meg néhány könyvet is vegyen a kezébe és fejlődjön.

2023. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
66%

19


"vékony csípő"


Nem kötekedésből, nő vagyok én is, de nem a széles csípő-vékony derék a szép?

2023. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!