Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők sose tapasztalják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sose tapasztalják meg hogy Nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férfiak ugye elég sokat küzdenek, hogy a nőknek megfeleljenek. A nőknek meg elég szépnek lenni, és bármikor kapnak nőt.

#tapasztalat #Nem kell küzdeni
2023. ápr. 12. 12:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Napi incel hisztéria.
2023. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%
Vannak nők (például akik nem szépek), akik megtapasztalják az ilyesmit.
2023. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Én SZÉP nőként is megtapasztaltam, milyen az, amikor nem kellek annak, akinek szerettem volna. Az, hogy van 263534526228 másik, aki még a székletem is megenné, de nekem semmilyen szinten nem vonzó, semmit nem javít a helyzeten.
2023. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%
Hála az égnek, vannak olyan férfiak, akiknek nem elég annyi, hogy a nő "szép".
2023. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy öregszünk, megtapasztaljuk mi is, ha ez vígasztal. Elmúltam 40, már előfordul, hogy nem kezdeményez az, akinek jeleket küldök. Online társkeresőn azért még van felhozatal, de olyan férfiak írnak zömében, amilyen nőben neked se kéne.
2023. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Nokent tapasztaltam hogy milyen amikor nem kellek a masiknak. Engem nem foglalkoztat az, hogy helyette van millio masik jelentkezo, akkor is fajo hogy pont annak nem kellek akit en akarok.
2023. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
3# 6# Azt ne akarjátok már bemesélni hogy életetekben csak egy férfi tetszett. És az pont nem akart. Hogy kinéztél tizet, és abból egy nem akar azt elhiszem. De ez nagyon nem az amit egy fiatal férfi megél, hogy senkinek nem kell.
2023. ápr. 12. 12:19
 8/46 anonim ***** válasza:
93%

En arrol irtam, hogy annak nem kellettem akit IGAZAN akartam es nem csak kineztem. O nem csak egy volt a sok kozul.


Elhiszem hogy ferfikent rossz erzes a folyamatos elutasitas.

2023. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%
Én rendszerint olyan férfiakba “szerettem bele”, akiknek én nem kellettem, szóval a fiatalkorom teli volt szenvedéssel emiatt. Aztán rájöttem, én mit csinálok rosszul, de most nem ez a lényeg. Hanem, hogy nagyon vakon vannak itt páran azzal kapcsolatban, hogy milyen nőnek lenni.
2023. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%

"A nőknek meg elég szépnek lenni, és bármikor kapnak nőt."


Csak én tévesztettem el a kategóriát?

2023. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!