Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők sose tapasztalják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sose tapasztalják meg hogy Nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férfiak ugye elég sokat küzdenek, hogy a nőknek megfeleljenek. A nőknek meg elég szépnek lenni, és bármikor kapnak nőt.

#tapasztalat #Nem kell küzdeni
2023. ápr. 12. 12:01
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
82%

Baromira nem ilyen egyszerűek ám a férfiak sem, mint ahogy a kérdező (aki férfi) a saját nemét beállítja.

Ahogy a 19-es is írta, ha nem rekedünk meg a papucsállatka szintjén, ahol csak a szaporodási ösztön a cél, akkor egy csomó más indok miatt nem feltétlenül jön össze ké ember. Más életvitel, érdeklődés, célok. De akár még a külső sem ilyen egyszerű, mert nem ugyanaz jön be minden férfinak.

2023. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
82%
De, igen, csak dühömben elírtam.
2023. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
71%

22


:))) Elhiszem, hogy felhúztad magad.


20-as voltam

2023. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
77%

21


"De akár még a külső sem ilyen egyszerű, mert nem ugyanaz jön be minden férfinak."


Hát naná. Én voltam úgy bulizni, hogy a gyönyörű szép, fekete hajú, vékony, majdnem teljesen lapos mellkasú barátnőm is ott volt, meg az ő barátnője, egy szőke, nagy mellű, szintén iszonyú szexi lány. Vicces volt nézni, hogy egyes pasiknak melyik jött be jobban.


Én meg átlagos nőként nem kaptam sem nőt, sem férfit. :))

2023. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
84%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? Attól te boldogabb leszel? Szomorú.
2023. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
19. Azért nem lehet felfogni, mert mindig az a kövi válaszotok hogy 10+ éve boldog párkapcsolatban éltek. Akkor mégse olyan nehéz igaz?
2023. ápr. 12. 13:56
 27/46 anonim ***** válasza:
85%
Mondtam, hogy sokkal nehezebb és bántóbb dolgokat éltem meg a férfiak részéről, mint a brühühühü, hogy nem kellek...
2023. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjuk már, pont itt beszéltek úgy a túlsúlyos nőkről, mintha valami férgek lennének, akik minek élnek a Földön. Van képe bármelyik pasinak incelkedni, amikor ezer olyan kérdés van, ami erről szól, hogy "nekem miért csak a túlsúlyos nők jutnak?"

MEGÉRDEMLITEK!

2023. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
87%

A nőknek elég szépnek lenni.

És mi van azokkal, akik nem szépek? 😅

2023. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%
#29 azoknak ott a macska, megint csak ők járnak jól! :D
2023. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!