Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 25 éves férfiak hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 éves férfiak hány százalékának nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Én úgy 30 %ra tippelek. Van esetleg erről Magyarországon statisztika?

2023. márc. 29. 09:48
1 2 3
 21/27 hollófernyiges ***** válasza:
100%
2023. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29%
35-40 % lehet. A férfiaknak jóval nehezebb ismerkedni.
2023. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

https://www.youtube.com/watch?v=vK4y6C1Uuhw&t=212s


Amerikában 55%(!) incel a videó alapján feltéve, hogy abból a 60% -ból a maradék 5% -nak más miatt nincs nője (Tinderen ő van a felső 5% -ban, aki lefekszik mindenkivel).


- Ezzel sok incel sem ért egyet, de amilyen férfitöbblet van Magyarországon, szerintem itt rosszabb az arány.

- A felmérés megkérdezésen alapul ugyebár egy olyan témában, amiben a férfiak szeretnek hazudni a helyzetükről.

- A férfiak, akik részt vettek benne, nem az online incelfórumokról lettek válogatva, hanem valószínűleg az a hiperszociális egyetemi bölcsész típus inkább. Én például nem lettem volna megkérdezve szerintem.

2023. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ja hát gondolom önbevalláson alapuló kutatásokból származnak az adatok. De a léenyegen ez nem változtat, az arány nem tér el olyan drasztikusan."

de, az ilyen netes önbevalláson alapuló kutatásoknak nincs mindig túl sok közük a valósághoz. lásd farokméret-felmérések.

2023. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
24: Megjegyzem, a farokméret Magyarországon a legnagyobb a nyugati világban valamiért. Ennek semmilyen genetikai magyarázata nincs, hacsak nem az incelprobléma (vagy így, vagy úgy).
2023. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

(vagy így vagy úgy): Aki nem érti, vagy a nők itt jobban válogathattak már 50 éve is, mint bárhol máshol, ami azt jelenti, hogy az a 60% nálunk jóval több.


Vagy a sok incel mindent behazudik még saját magának is, csak hogy jobban érezze magát.

2023. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"de, az ilyen netes önbevalláson alapuló kutatásoknak nincs mindig túl sok közük a valósághoz. lásd farokméret-felmérések"


Valóban, de a farokméretnél mindenki felfelé szeret lódítani, a szüzességet meg a legtöbben szégyellik. Szóval inkább letagadják. És gondolj bele, ha egy online felmérésen, ami gondolom anonim is kb. 20% valotta magát szűznek (ami jelen esetben tegyük fel, hogy negatív dolog), akkor a valóságban mennyi lehet? Ennél csak több nem?

Nyilván a pozitív dolgokat mindenki szeretné hogy rá is jellemzőek legyenek, míg a negatívak nem. Szóval a te általad felhozott példa ezért ne megy jó összehasonlítás.

2023. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!