Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 25 éves férfiak hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 éves férfiak hány százalékának nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Én úgy 30 %ra tippelek. Van esetleg erről Magyarországon statisztika?

2023. márc. 29. 09:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Minek errol statisztika? Par nyomi miatt nem fog erre penzt kolteni senki. Nem a luzerek viszik elore a tarsadalmat.
2023. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
20%
2023. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Ez ugyan amerikai viszonyokat vizsgál és jópár éves cikk, de:


"Egy 2009-es amerikai felmérés szerint közel egymillió 25-45 éves férfinak és 800 ezer hasonló korú nőnek nem volt még soha az életében szexuális élménye.


Egy szintén amerikai, de hosszabb távú kutatás a 90-es évek óta vizsgálta közel 3000 amerikai szexuális életét. Végül a kutatók arra jutottak, hogy a résztvevők 3 százaléka még a 30-as évei kezdetén is szűz volt."


Ami nem elhanyagolható szám, de pl. itt a gyakorin sok az incel vagy az önmagát incelnek kiadó troll, ezért úgy tűnhet, hogy sokkal több a szerencsétlen örökszűz, mint a valóságban.

2023. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

Japánban ez a szám 40% a 18-35 évesek között. Mármint akinek SEMMILYEN szexuális kapcsolata nem volt még. Nyilván ez egy szélső érték szóval valahol alatta lehet nálunk, de mindenképpen emelkedő a tendencia.

Én azt tippelném, hogy a 25 év alatti fiúk kb. 50-60%-nak nem volt még KOMOLY kapcsolata, és nagyjából 25-35%-uk lehet szűz, a nőknél ezek az értékek valamivel alcsonyabbak.

De ez csak tipp.

2023. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

Biztos vagyok benne, hogy nincs 25%. Csak az incelek próbálják beállítani, hogy mennyi férfi szingli a nők irreális elvárásai miatt.

Belegondolok: már gimiben is a 16 fiúból csak 3-nak nem volt soha barátnője. Ez 18%, de utána még van 7 év, szóval lehet csak 6 vagy 12% lesz az arány ha az én NEMREPREZENTATíV példámat nézzük.

De ez a 3 fiú meg is érdemelte, hogy nem volt barátnője. Az egyik legalább 150 kiló volt és folyamatos dühkitörésekkel küzdött, rendszeresen verte a padtársát pitiáner dolgok miatt.

A padtárs volt a másik szingli. Ő egy 150 centis, kb. 40 kilós fiú volt, nagyon előnytelen hajjal, lógós ruhákkal és kancsal is volt szegényke. De a bűne nem a külseje, hanem az, hogy az osztály szépeire pályázott mindig és meg volt sértődve, hogy a szépségkirálynő elutasítja őt.

Azért ha beszélni akarunk szintekről, meg minden hülyeségről, legyünk reálisak: egy 10/9-es csaj nem fog kezdeni egy 10/2-es pasival.

A harmadik csávó szimplán csak magának való volt, szerintem soha nem is akar majd barátnőt.

2023. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

5. Ez, ahogy fogalmazol.. tipikus Incel hozzáállás.


"Nem érdemelte meg, mert.." NEM te döntöd el. Nem vagy te sem Isten sem egy szexual pszichológus. Maradj csöndben és törődj a magad dolgával.



Férfiak között 20-25% lehet, nőknél ez nyilván jóval kevesebb..

2023. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Gimis osztályomból a 16 fiúból van 3, akiről nem tudom, hogy volt-e valaha barátnője, a többinek volt. (Jelenleg 21-22 évesek vagyunk) Ez egy kocka osztály volt amúgy.


Egyetemen (matematikus szak, 21-22 éves koroszty) a fiúk 30%-nak találkoztam a barátnőjével. És még ennyiről tudom, hogy van/volt neki, ha nem is hosszabban. Vagy amúgy jó parti és lenne neki, ha akarna.


Szerintem ha az ennyire kockák/fura srácoknak (amúgy imádom őket, nekem is kocka pasim van) ilyen arányban van párjuk (25 éves kor előtt évekkel), olyan max 12%-ra mondanám azt, hogy 22 évesen nem volt soha és 5-8%-ot tippelnék a 25 éves korosztálynak.

2023. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

6-os: Miről beszélsz?

Baszki, az egyik srác agyonverné a barátnőjét ha olyanja van. A másik meg szürreális elvárásokat támaszt nők felé ahhoz képest ő mit tud adni.

2023. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

8. És te döntöd el, ki mennyit ér?


Kinek képzeled magad? :(

2023. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#6. Japán, az nagyon más világ. De tényleg nagyon. Náluk abszolút bevett szórakozási forma, hogy felmész egy szórakoztató központ (tíz-tizenöt emeletes toronyház) hetedik emeletére, amit teljesen kitöltenek a játékgépek amiken kizárólag Super Mario van, keresel egy szabad gépet, leülsz, és te is Super Mariózol órákon keresztül. Ha pedig meguntad, lemész a hatodikra, ott meg csakis Sega Rally van, azzal is játszol egy kicsit. Aztán elmész karaokezni, ami azt jelenti, hogy vonyíthatsz kedvedre EGYMAGAD egy kis fülkében. Aztán vége a péntek estének.
2023. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!