Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Győrben 25 éves roma férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben 25 éves roma férfiként holt tudok legjobban ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt, eddig nem találtam senkit sem. Rendes normális vagyok, a szüleim és a testvéreim is azok. Szóval hol tudnék ismerkedni roma férfiként Győrben? Megjegyzem hogy magyar lakta faluban lakok, és nem folytatok bűnözői életet sem. Senkinek sincsen priusza. A rasszista kommentek nem érdekelnek, viszont hallottam már Győrben a lapos helyről, tegnap elmentem arra, de senki nem volt ott. Mégis sokan emlegetik Győrben. Mi ennek az oka? Nincsen ott semmi sem

2022. dec. 21. 12:35
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Győriek válaszát!
2022. dec. 21. 12:36
 2/38 anonim ***** válasza:
72%

Hihetetlen vagy.

Buliban, munkahelyen, konditeremben, akárhol, kivéve az utca, mert a kutya nem fog szóba állni veled.

2022. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

#2 Buliban hol Győrben ? Mert faluban élek.


Nyilván utcán lenn jobb, de gondolom már menne az előitélet........

2022. dec. 21. 12:41
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Akkor kell az ismerkedős-/szórakozós-/bulihelyekre menni, amikor emberek is vannak ott. 😉

Amúgy szerintem se hülyeség egyéb helyeken is szerencsét próbálni. Célszerű olyan helyszínt választani az ismerkedés unalmas lebonyolítására, ahol valamilyen funkciót is betöltesz, mondjuk ott is dolgozol. Pl. konditeremben az edzők előnyben vannak ilyen szempontból. 😎

2022. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
Nalam sem kezdemenyeznek a nok pedig nincs stricis kinezetem sem . A masik nekem nincs erom ahoz, hogy 200% al tobbet bizonyitsak mint egy arnyalattal feherebb ember nalam.
2022. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#4



De pont ez az hogy nem tudom mikor érdemes menni amikor emberek is vannak ott. Hétköznap? Hétvége? Hány óra felé? Szal ez így eléggé tág. Legjobb lenne este felé de akkor gondolom már senki nincsen kint.


Meg még azt sem tudom hogy Győrben hol van olyan szórakozó hely ahol ingyenes a belépő. A lapos tanszéket mondták, de én tegnap voltam arra és nem volt ott egy árva lélek se. Fűves lapos terület, árva lélek nem volt ott...... El is jöttem onnan.

2022. dec. 21. 13:16
 7/38 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk rá ha egyszer roma vagy akkor roma nőkkel ismerkedj, mert nagyon sok a rasszista ember (bár van alapja) elfelejtik, hogy nem mindenki egyforma.
2022. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Auschwitz Kicsit máshol van. Biztos Győrben laksz?


Ezzel a nem éltek bűnözői életet szöveggel azért várjuk meg a januárt. 1500 Ft lesz a kenyér és eltörlik a segélyek nagyrészét. Nem lesz olyan hogy szül az asszony és akkor egy életen át nem kell dolgozni csak kanapén otthon feküdni.

2022. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#5 Pontosan én is ezt érzem. Átlagos vagyok, olyan hétköznapi mint egy nem roma. Se nem csúnya de nem szép. Szóval átlagos de nem tartom magam rondának. És egyébként sem akarok 200%-ig teljesíteni csak azért mert roma vagyok és nagy velük szemben az előítélet
2022. dec. 21. 13:19
 10/38 A kérdező kommentje:

#8 Már elnézést de én soha nem segélyeztem és nem is kértem ilyent soha. Te valamelyik másik roma réteggel keversz össze, ez pedig nem az én szegénységi bizonyítványok. Maradjunk annyiban! Írhatsz amit akarsz de az ilyen hozzászólásokat figyelmen kívül hagyom, mivel nincsen energiám ilyennel fárasztani magamat.


#7 Igen, de Győrbe én még roma lányokat sem láttam akik normálisak lennének. Mind ilyen alja réteggel találkoztam, tuti nem keverednek velük. Normális roma lányt meg nem találok Győrben aki rendes lenne, mind ilyen igénytelen, fogatlan koszos fajták......

2022. dec. 21. 13:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!