Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Győrben 25 éves roma férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben 25 éves roma férfiként holt tudok legjobban ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt, eddig nem találtam senkit sem. Rendes normális vagyok, a szüleim és a testvéreim is azok. Szóval hol tudnék ismerkedni roma férfiként Győrben? Megjegyzem hogy magyar lakta faluban lakok, és nem folytatok bűnözői életet sem. Senkinek sincsen priusza. A rasszista kommentek nem érdekelnek, viszont hallottam már Győrben a lapos helyről, tegnap elmentem arra, de senki nem volt ott. Mégis sokan emlegetik Győrben. Mi ennek az oka? Nincsen ott semmi sem

2022. dec. 21. 12:35
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az általad linkelt kérdést nem én írtam ki. Még új vagyok ezen az oldalon.
2022. dec. 21. 17:09
 22/38 anonim ***** válasza:
76%

Ami ott nem került szóba, az a származásod, ami viszont (mint itt a mellékelt ábra is mutatja) lehet probléma számos embernek, aki nem tudja elfogadni a rendes, dolgos romákat sem."


De a munka nelkuli drogos drogdiller albinokat bezzeg elfogadjak. Kettos merce ! Nem kell rendesnek lenni, fehér ember sem mind rendes .

2022. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Akkor éljek bűnőzői életet?
2022. dec. 21. 17:13
 24/38 anonim ***** válasza:
80%
Hát én a lapost nem ajánlom. Amúgy azért voltak kevesen valószínűleg, mert egyetemisták járnak oda főleg, és most vizsgaidőszak van. Ettől függetlenül én nem járnék oda barátnőszerzési céllal. Ráadásul gondolj bele(minden rasszizmus nélkül), az emberek tartózkodóak a cigányokkal, sajnos nem véletlenül. Te egy buliban idegen vagy számukra, nem tudják, hogy te esetleg más vagy. Sokszor látom, hogy elküldenek átlagos egyetemista srácokat is, főleg azok a lányok, akik csak táncolni mennek oda, nem pasizni.
2022. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Elhiszem. De te ezeket arról a laposról írtad? Én azért mégis csak elmennék majd oda mégegyszer. Viszont az lenn a kérdésem, mikor érdemes oda menni? Mikor vannak ott csajok? Tegnap egy árva lélek nem volt ott, mégis sokan úgy emlegetik mint ha ott valami komoly dolog lenne. Közben meg egy fűves lapos terület .......
2022. dec. 21. 19:40
 26/38 anonim ***** válasza:

Igen, laposról írtam :)

Én a helyedben január közepe felé mennék leghamarabb. De egyébként olyan komoly dolog nem szokott ott lenni, ahogy írtad egy füves lapos terület :D igazából ennyit is kell belelátni a dologba, haverokkal fun, egyedül nem erőltetném de próbáld meg, hátha. Mindenesetre sok sikert

2022. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Okés nem régen voltam a Baross úton 🙂
2022. dec. 22. 00:30
 28/38 A kérdező kommentje:
Akkor kihagyom a lapot 😅😅
2022. dec. 22. 00:31
 29/38 anonim ***** válasza:
89%

Keress esetleg facebookon győri eseményeket, csoportokat, kövess be kocsmákat, szórakozóhelyeket, hátha lesz olyan esemény ami érdekel téged is. Győr elég nagy város, bőven van lehetőség akár folyamatosan programokat szervezni, az egész csak azon múlik téged mi érdekel. Nem feltélten kell amúgy kizárólag bulikban gondolkodni, rengeteg egyéb esemény is van.

Cigányként nyilván hátrányban leszel mindig, főleg a nem cigányoknál, ez tényleg csak úgy tudsz változtatni, hogy 200, de inkább 400%-ot adsz mindenbe amit csinálsz. Neked extrán kell bizonyítani, mivel a cigányság általános rossz megítélése miatt (hozzáteszem nem véletlenül van ez így), téged is egyből a putris, segélyes, ordítozó, mocskos fajtával fognak egy kalap alá venni. Főleg ha cigánynak nézel ki... furán hangzik, de van sok olya ncigány aki elsőre abszolút nem néz ki annak.

A másik lehetőség, hogy tényleg keresel egy cigány lányt magad mellé, de normálisat találni, akinek ráadásul a családja is normális, talán még nehezebb, mint egy nem cigánnyal összejönni.

Az ismerkedéshez visszatérve, ha tényleg normálisnak gondolod magad, akkor járj el "nem szokványos" helyekre. Tehát olyan helyekre, ahol amúgy ritkán fordulnak meg a cigányok (pl. könyvtár és hasonlók). Hátha, már pusztán ezzel szerzel egy jó pontot másoknál. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy csak azért hogy ismerkedni tudj, ne kezdj el olyan dolgokat csiálni, amelyek amúgy nem érdekelnek, mert előbb utóbb ez vissza fog ütni rád.

Sok sikert!

2022. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"Ráadásul gondolj bele(minden rasszizmus nélkül), az emberek tartózkodóak a cigányokkal, sajnos nem véletlenül. Te egy buliban idegen vagy számukra, nem tudják, hogy te esetleg más vagy."


Mert az arab sejkek fiú ivadékairól tudják mások.? Mocskos arabokra rá mennek akik semmivel sem jobb emberek!

2022. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!