Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Győrben 25 éves roma férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben 25 éves roma férfiként holt tudok legjobban ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy barátnőt, eddig nem találtam senkit sem. Rendes normális vagyok, a szüleim és a testvéreim is azok. Szóval hol tudnék ismerkedni roma férfiként Győrben? Megjegyzem hogy magyar lakta faluban lakok, és nem folytatok bűnözői életet sem. Senkinek sincsen priusza. A rasszista kommentek nem érdekelnek, viszont hallottam már Győrben a lapos helyről, tegnap elmentem arra, de senki nem volt ott. Mégis sokan emlegetik Győrben. Mi ennek az oka? Nincsen ott semmi sem

2022. dec. 21. 12:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
51%
8. Nyilván ha valaki 30-40-50 éve normális állampolgár, akkor majd most gondol egyet és rabolni fog .. nee! Sokan nem is élnek a segéllyel mivel nincsennek rászorulva . Ilyen árak melett az is elfog menni az országból aki hófehérke mert a pénz amit adnak a munkájáért cserébe nem ér semmit ! Komolyan nem csodálkozom ha egy diplomas ember is ki megy inkább németbe gyárba dolgozni ahol kap ingyen szálást és nem megy el a fizetése csak arra , hogy életben maradjon.
2022. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam! Soha nem kaptunk semmilyen szociális támogatást senkitől sem. Nem tudom a kedves #8 -as kivel és melyik cigány fajtával kever össze, de nagyon gyorsan változtasson mert vannak S készülékben bajok nála. Nem minden cigány pottyogtassa a pukájákat, meg segélyezik. Ugyanakkor ez nem is jelenti azt hogy akkor már bűnőzői életet élnek. Nincsen drága luxus autó, nincsen arany, meg ilyen olyan amolyan csicsás dolgok nekem. Leírom újra! Úgy élek, mint egy magyar ember! Átlagosan hétköznapi viselkedés móddal. Ennyi. És nem fogok egy vadidegennek bizonygatni semmit se.
2022. dec. 21. 13:29
 13/38 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező tessék ott a 8as válasza.

Tuti magyarok közott akarsz keresgélni? :D


Kb nincs esélyed, mert a legtöbb így viszonyul a romakhoz. Tök mindegy, hogy normális vagy-e akkor is megkapod a jelzőket, mert egyszerűen sík hülye, vagy akár irigy, mert még rosszabb szinten van mint te :D


Amúgy online is probalkozhatsz, randi és aztán elvalik.

Nem csak Győr létezik...

2022. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%
Munkahelyen nem próbáltad? A gyárak teli vannak nőkkel. Vannak tök normális roma lányok is, régen nem volt ennyi, én is simán összejönnék egy ilyen dolgos, rendes lánnyal, nem érdekelne a származása. Amúgy meg rendezvényeken lehetne, ott kicsit spiccesen oldottabbak, nyitottabbak az emberek, csak azért a saját kategóriádban keresgélj ne az instamodell királynők között.
2022. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Mivel nem gyárban dolgozom így nem. Egyébként sem láttam soha se roma lányokat gyárba dolgozni, főleg nem Győrbe.
2022. dec. 21. 16:25
 16/38 anonim ***** válasza:
70%
Keresgélj nyugodtan a magyar lányok közt. Én is cigány vagyok, csak magyar barátnőm volt, a feleségem is magyar. Én jobban utálom a cigányokat, mint itt bárki. Az életben soha nem kéne cigány nő. Egyszer, még jó régen randiztam egy roma csajjal, normálisnak tűnt, de végül nem volt szimpi, alig tudtam megszabadulni tőle. A rasszistákat hamar ki lehet szúrni, kerüld el őket.
2022. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Rendben de olyan nehéz találni. Már magányos vagyok és nem tudom mit tegyek. Szeretnék végre egy barátnőt aki elfogad. Nem görcsöl rá, eddig se tettem csak már frusztrál egy picit.
2022. dec. 21. 16:43
 18/38 anonim ***** válasza:
81%
17-es, most erre mit lehet mondani? Keresni kell, ismerkedni. Azért mert magányos vagy, meg nagyon szeretnéd nem lesz barátnő.
2022. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Tudom 😔😔
2022. dec. 21. 17:05
 20/38 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ez is a te kérdésed volt kérdező: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A másik kérdésnél nem bontottad ki a teljes igazságot, például, hogy nem feltétlenül azért nem találsz valakit magad mellé, mert valami súlyos probléma lenne veled. Mert hát akinek szuicid gondolatai vannak, azt sok ember rögtön szakemberhez küldené, vagy azt tanácsolná neki, hogy előbb hozza rendbe az életét, ahogy többen is leírták a másik kérdésnél.

Ami ott nem került szóba, az a származásod, ami viszont (mint itt a mellékelt ábra is mutatja) lehet probléma számos embernek, aki nem tudja elfogadni a rendes, dolgos romákat sem.

Ezt a kérdést figyelembe véve, tényleg normálisnak tűnsz, míg a másiknál bőven úgy tűnhetett, hogy az életed nagyon nincs rendben (vagy nem így van?). Ami baj lehet szerintem, az három dolog lehet: az írásképedből a figyelmes szem le tudja vonni az alacsonyabb társadalmi státuszt (pl. "a valóság nem ezt mutassa", "pottyogtassa a pukájákat,"); származásod, amit sok magyar lány nem tudna elfogadni; ezen felül pedig hasonló problémák is lehetnek, mint számos más férfinál, hiszen a GyK is tele van "nem találok nőt" típusú kérdésekkel, nagyon sok más (fehér) férfi is szenved ettől a problémától.

2022. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!