Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki legalább 25 éves és még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 22:00
A kérdező szavazást indított:
25-27 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom
28-30 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom
31-33 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom
34-36 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom
37-39 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom
40 éves vagy annál idősebb vagyok és még nem volt párkapcsolatom
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

bár ne lett volna... f/29

bár amik voltak se nevezhetőek annak, mert hát csak hazugság volt az egész és kihasználás

2023. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
40F: Sohasem volt.
2023. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

28-30 vezet


25 nel is eldőlt már a sors - lefőtt a caffe fiúk. 👏

2023. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem szaroztam ilyenen, nem kell ahhoz párkapcsolat, hogy puncit kapjon az ember. Felmegy a rosszlányokra és válogat az asszonyállatok között.
2023. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Én komolyan nem értem hogy nem tudtok legkésőbb 20 évesen összejönni valakivel akár csak pár hónapra is... Vagy minimum csókolózni vagy lefeküdni valakivel egy buliból vagy Tinderről...
2023. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
5-ös, a kérdés kapcsolatra, és nem kavarásra/egy éjszakás kalandra vonatkozott.
2023. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Sok férfi csak akkor kell a nőknek amikor apa kell, családalapításon gondolkodik.

Addig meg kiélik magukat.

2023. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

#7- es válaszába belegondoltok jobban…

Fiatalon a menőbb jóképű srácokkal nagyobb buli összejárni. Ha valami oknál fogva nem sikerül gyerekvállalós korig együtt maradni jöhetnek a megbízhatóbb egyszerűbbek.

Legyen bennetek tartás srácok! Ne adjátok oda a f@szotokat minden jöttmentnek 😀

2023. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már kapcsolatom 21 éves koromtól 24 éves koromig. Semmit nem jelent, azóta semmi sincs. Pár lehetőség volt 2 éve, de egyikből sem lett semmi.

Szóval ez nem olya ndolog, hogy ha X éves korodig van párkapcsolatod, attól kezdve "megtörik a jég" és már könnyen találsz másikat. Lényegtelen, hogy hány éves korodig volt/nem volt kapcsolatod, csak az számít alapvetően hogyan viszonyul hozzád az ellenkező nem. Ha nem váltottál ki soha különösebb érdeklődést senkiből, akkor mindegy hogy 15 vagy 40 éves vagy, az nem fog változni... hacsak nem kezdesz el valami egészen drasztikusan átalakulni: külsőre és belsőre egyaránt.

2023. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak ilyen van.
2023. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!