Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 25 éves férfiak hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 éves férfiak hány százalékának nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Én úgy 30 %ra tippelek. Van esetleg erről Magyarországon statisztika?

2023. márc. 29. 09:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos ismerősi körömből kiindulva szerintem maximum 5-10 százalék.
2023. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

10-eshez még hozzátenném, hogy japánban nagyon nagy kettősség van.

Egyrészt tanítják az alapvető illemet a fiúknak, és hogy úgy bánjanak egy lánnyal mint a virággal. De közben van egy másik véglet is, amikor nagyon lebecsülik a nőket.

Youtuberek szoktak beszámolni olyanokról, hogy random bevásárlóközpontokban látják, ahogy a női kasszásokat nagyon durván lehordják és degradálják férfi vásárlók. Vagy hogy simán fellökik a lányokat az utcán majd továbbhaladnak, de férfiaknál egyből megállnak és hajolgatva bocsánatot kérnek.

Otthon meg gyakori, hogy több generáció él együtt, a nagymamának általában hatalmas szava van és agyon van tisztelve (érdekes módon), de közben a gyerek látja otthon, hogy az anyja meg el van nyomva, netán verve is.

Sőt, sok helyen ha egy nő férjek megy, ott kell hagyja az állását, karrierjét hiába tanult évekig, mert a társadalom számára főállású anya KELL legyen.


Szóval igen, japán egy más világ, emiatt nem érdemes hasonlítgatni az ottani statisztikákat.

Nem beszélve még a sok táncos bárról, ami nem ugyanolyan mint itthon egy sztiptízbár. Ott konkrétan animés ruhákban de alulöltöve táncol fél tucat lány ugyanarra az anime számra és férfiak kemény összegeket fizetnek ezért. Ez pedig igazából magával fogja vonni azt, hogy a nőket szexualizáljuk. Nem véletlen, hogy minden második európai férfi azért veri japán nőre, mert azt hiszi azok szubok és alázhatóak és olyan cukik - lófhaszt! Ők önbizalomhiányosok és határozatlanok.

2023. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%

A 6-os is beszólt és most privátba írt valaki:


"És te akkora Chad vagy hogy bárkinek beszólhatsz?

Eldöntöd ki mennyit ér?


Azért ez egy picit gáz."


De mostmár reagálok basszus. Én nő vagyok. Nem tudom honnan vettétek, hogy férfi és "chad".

2023. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

13. Az érdekes az, hogy külső alapján itelsz egyből.


Te sem vagy 10/10 hogy bárkit lemondja ezért. Mindenki képes változni és tud is. Az is, aki 100+ kg. Csak elhatározás kérdése.



De ismerek olyan férfit, nem is egyet aki nagydarab és van párja. Nőket is.


Semmi közünk hozzá ki miért kivel van együtt.

2023. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

14-es:

Nem vagyok 10/10-es, de mindent megtettem a külsőmért, hogy mondjuk a 10/5-ből 10/7-es legyek.

Viszont nehogy már normalizáljuk azt, hogy egy dühkitöréses csávónak legyen mindenáron barátnője. Ha megváltozik, oké. Nem a súlyával volt gond feltétlenül. De baszki, ő a saját anyját is ütte-verte kamaszként, a padtársát pedig aki nála 3x kisebb volt, szintén. Szerinted a barátnőjénél más lenne a helyzet? Nem hiszem. Oda komplex pszichológusi terápia kellene.


A másik csávó pedig elutasított egy lányt aki a "szintjén" lett volna, mert neki csak a világszépe kell.

2023. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ket ismerosom volt, akirol leritt, hogy sosem lesz csaja. Aztan az egyik meg 40 elott osszejott egy gyarban egy szingli kolleganojevel, eleg jol is nezett ki, de sokat nem tudott vele kezdeni, mert szamitogepfuggo volt, es fel ev mulva otthagyta a no. A masikrol meg kiderult, hogy van egy gyereke. A tobbi ismerosom mind hazas, vagy elvalt. Nyilvan nem reprezentativ, de meg az igen eselytelenek is volt eselyuk, esetleg sokara jott ossze nekik. De ebben nekik is volt saruk boven.
2023. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy itt vannak érdekes dolgok: [link]

Nem tudom mennyire igazak az adatok, de ezek alapján: 38% of adults between 18 and 24 years are virgins, globally.


Szóval ha a globális átlaghoz közelítünk akkor nálunk is legalább 30% a szüzek aránya mindkét nemnél, de a 20-at biztosan meghaladja.

Férfiaknál ez a szám magasabb szóval ott tényleg biztosan több mint 20.

2023. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#17 más országokban kicsit mások a fogamzásgátlási lehetőségek és a szexhez valamint szüzességhez való hozzáállás
2023. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

17-es: Én nem vagyok biztos benne, hogy usa lesz a jó statisztikai példa. Gondolj bele: ott rengeteg nagyon konzervatív ember van, nemcsak az amishok tesznek ki egy részt, de a keresztények egy nagy csoportja is.

Másfelől az usa-ban több a szexuális bántalmazás is. Most akkor egy életre megnyomorodott tinilány mit mondjon a statisztikában? Hogy szűz-e még vagy nem? Mert gyakorlatilag nem. De lehet elmében másképp élte meg és próbálja úgy felfogni, hogy neki még nem volt igazi szeretkezése.

2023. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

Ja hát gondolom önbevalláson alapuló kutatásokból származnak az adatok. De a léenyegen ez nem változtat, az arány nem tér el olyan drasztikusan.

Vannak országok DK Ázsia térsége, ahol nagyon magas a szüzek aránya, míg nyugaton, főleg a skandináv országokban sokkal alacsonyabb, a kettő átlaga nagyjából jó képet ad a témáról.

2023. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!