Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők valóban boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők valóban boldogságra találnának az internetes társkereső oldalakon, ha igen akkor miért menekül ettől sok nő?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, aki 31 éves és teljesen el van keseredve hogy egyedül fog maradni, nagyon csinos vonzó nő és az igényeket nagyon levitte, nála alacsonyabb kategóriájú férfival is összejönne, az előző párja, aki megcsalta egy nála 30 évvel idősebb pocakos csóró pasi volt. Azt mondja egyszerűen nem tud hol ismerkedni, munkahelyén csak nők vannak, nem bulizós, nincs neki nagyon alkalom erre.

Mondtam neki az internetet mert még életében nem ismerkedett neten de azonnal elutasította, nagyon miértre nem adott választ


2023. márc. 16. 06:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha most lepett ki nem reg, akkor ne is ugorjon masik kapcsolatba egybol. Pihentesse ezt meg.
2023. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök, én fent vagyok a Tinderen de semmi. Sok emberrel van match de vagy nem írnak, vagy ha elkezdünk beszélni egyszer csak nem írnak vissza. Pl múltkor valaki azt hitte kamu a képem és megadtam más platformom és azóta nem ír. Általában külföldi pasiknak jobban tetszem a Tinderen, legalább is a zöme külföldi. De én is hallottam már olyat,hogy valaki a tinderen ismerte meg a férjét, de nekem még egy randi se jött össze. Amúgy nem vagyok elhízva, nincsenek fent rossz, előnytelen képeim. Szóval nem biztos,hogy megoldás a tinder vagy a társkereső oldal.
2023. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azt meg kellene érteni, hogy a Tinderen jelen lévő emberek 95%-a csak egy éjszakát akar semmi többet. A maradék 5% szeretne onnan komoly kapcsolatot de kevés az esélye, hogy pont össze akadj egy ugyan ilyen komoly kapcsolatot keresővel.

Szerintem, ha nem írt vissza a fickó akkor tudhatod a miértjét. Gondolom te utalgattál rá vagy letisztáztad, hogy nem dugni akarsz. Eltérőek voltak a szándékaitok és minek fecsérelje rád az idejét, ha nem ugyan azt keresitek?

2023. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12 vagyok, szerintem legalábbis nálam az a normális ha elköszönök a másiktól, vagy közlöm vele, hogy nem egymást keressük ennyi. De sajnos sok emberben nincs gerinc és ez szomorú. Tehát nem sejtettem semmit sem, mert magamból indulok ki....
2023. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12, a Tinder valoban nem tarskereso. Probalj ki egy direktebb platformot, ott tobb lesz a nem egyejszakas talalat.
2023. márc. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!