Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feltételezhető, hogy előnytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltételezhető, hogy előnytelen a külsőm, ha kevés matchem van Tinderen és Facebook társkeresőn? A “jó pasiknak” sok matchük van?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Kultúráltan ki van töltve a profilom, ügyelve a helyesírásra, úgyhogy nem tudom mi más oka lehet, mint ez.

2023. márc. 11. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Igen. Nem dicsekvésből mondom, de én felmentem a nyáron Budapesten a tinderre és 2,5 hónap alatt lett 2000 matchem. És ez mind már csak a szép nőkkel (akik többnyire fiatalok voltak). 28 éves vagyok. Van pár profi fotóm is, de az életemben ilyen is történt már, hogy az utcán szólítottak le, hogy modellkedjek. Gyakran mondják a nők, hogy helyes/jóképű/szép vagyok. Életemben párszor az is megtörtént már, hogy a randin a nő még engem csókolt meg. Csak ezek alapján gondolom, hogy tényleg jóképű vagyok. Meg még magas is, majdnem 2 méter.


A világ így működik, hogy minél jobban nézel ki, annál jobban bánnak veled, illetve minél rosszabbul nézel ki, annál nagyobb ellenszélben kell előre menned az életben. Nyilván vannak más tengelyek is, ami mentén zajlik az élet, de a kinézet mégis iszonyatosan beleszámít az élet sok területébe.

2023. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
1-es, nekem 2 hét alatt van annyi😂, igaz, én lány vagyok, 22 éves.
2023. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
2. Persze lányként megint más, ezt senki nem tagadja. Amennyi figyelmet a legjóképűbb férfiak kapnak a külsejükre, annyit megkap bármelyik nemkövér helyesebb arcú lány. Így működik a világ, ezt el kell fogadni, ez most nem egy jó vagy rossz dolog.
2023. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nőként tökmindegy. Csináltam egyszer egy kamuprofilt nőként regisztrálva és nem tettem ki fotót. 1 óra alatt többszáz lájkot kaptam. A férfiak nagy része mindenkit jobbra húz, aztán a matchek közül válogat. Plusz a Tinder 80%-a férfi, szóval ebben a kérdésben számomra férfiak matchei relevánsak.
2023. márc. 11. 17:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy előnytelenek a képeid. Én nem vagyok fenn egyik ilyen társkeresőn sem de tudom, hogy nem elég csak egy sima selfie. Kell egy olyan amin éppen valami jó helyen vagy, pl.: egy gyönyörű tengerparton koktélozol, vagy valami retek drága étteremben vacsorázol (ők tudni fogják a képről, hogy melyik hely az). Tegyél ki olyat amin 2-3 haveroddal vagy, de te nézz ki legjobban mind közül. Ha nagyon akarsz akkor elmehetsz egy fotóshoz is (mert ha már annyi pénzed van, hogy fotósra is fussa.. szal érted…moneymoney). A profilodat ne úgy írd meg, hogy minden konkrét benne, legyen 1-2 dolog 2 értelmű (amivel utalhatsz arra hogy teli vagy lóvéval, vagy nagy a pélód). Ha csak 1 estére kell a csaj akkor a csillagokat is összehazudhatod, egy este alatt nem fogsz lebukni.
2023. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De én normális lányt akarok, nem egy aranyásót. Volt már komoly kapcsolatom társkeresőről, szal nem minden lány egy p…csa aki fent van. Pont nem akarok olyannal ismerkedni, aki a pénzemre vagy egyéb hasonlókra hajt.
2023. márc. 11. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Akárhány embert láttam tinderen akit ismerek személyesen is mindről nagyon előnytelen fotó volt kinn. Főleg ezek a full szemből fotózott arcképek. És szegények nem értik, hogy miért nincs match.
2023. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne a tinderen keresgélj.. Menj el a helyi könyvtárba, ott találsz feleségnek valót.
2023. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

5. Az első válaszoló vagyok. Nekem ilyen képeim vannak: Két műteremben készült öltönyfotó, egy kép Velencében, ahol a víz előtt állok és sima nadrág és kardigán van rajtam, egy low-budget kerékpáros túrán készült kép, ahol egy településjelző tábla mellett állok. Egy kép, ahol az utcán állok egy rácsos kapu mellett és még egy kép egy kenyérről, amit én sütöttem otthon.


Nem kell se koktél, se drága autó, se hasonlók. A nők azt mondják nekem, hogy hánynak ezektől a képektől, amikor egy férfi pl. feszít az izmaival egy képen, vagy az autójával pózol, meg hogy a legtöbb férfinek ilyen képei vannak. (Vagy nagyon rosszul beállított szelfik.)

2023. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kimozdulni a való életbe? Több esélyed lesz
2023. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!