Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feltételezhető, hogy előnytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltételezhető, hogy előnytelen a külsőm, ha kevés matchem van Tinderen és Facebook társkeresőn? A “jó pasiknak” sok matchük van?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Kultúráltan ki van töltve a profilom, ügyelve a helyesírásra, úgyhogy nem tudom mi más oka lehet, mint ez.

2023. márc. 11. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A világ így működik, hogy minél jobban nézel ki, annál jobban bánnak veled, illetve minél rosszabbul nézel ki, annál nagyobb ellenszélben kell előre menned az életben."


Ez bizony igy van...

2023. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen ám, de nem tudom mi a baj a külsőmmel. 186 magas vagyok, enyhén sportos testalkattal, nem kopaszodom, nem fura az arcberendezésem, normálisan öltözködöm., stb. Lehet nem vagyok jó pasi, de rossz sem.
2023. márc. 11. 18:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy dzsuvás, ütött kopott Porsche is lassabban megy el, mint egy azonos árú makulátlan széria autó. Fontos a prezentáció. Pláne ilyen helyeken, amiket említesz.
2023. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Ronda vagy. Illetve kicsit több pénz kell a profilhoz, meg egy tengerparti háttér sem árt.
2023. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal ezzel az egyetlen egy dologgal passzol a való élettel: Manapság már minden pofára megy, ha pofára szimpatikus vagy az adott embereknek akkor normálisan bánnak veled és a nők is beszédesebbek lesznek, ha nem jössz be embereknek hiszen nem mindenkinek jövünk be akkor eltaposnak, lenéznek és szóba sem állnak veled.
2023. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!