Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van több férfi a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több férfi a netes társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 07:12
A kérdező szavazást indított:
Mert sokkal nehezebb az ismerkedés nekik
Mert több férfi születik mint nő
Mert sokkal inkább barátnő, feleség mellett felmegy egy ilyen oldalra egy férfi mint egy nő
Mert a nők inkább szeretnek szinglik lenni
Mert a férfiak jobban akarnak csak szexelni minél több nővel
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Éhesek.
2023. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert egyrészt több férfinak van igénye egyéjszakása, mint nőnek. Másrészt mert sok normális nőt elijeszt az oldalon rengeteg férfi. Például a zaklaktók, dickpicesek, stb.
2023. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
A nem független pasik tömegével regisztrálnak fel. Azért.
2023. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Egyrészt több férfi születik, mint nő. Az, hogy az összlakosságban többségben vannak a nők, azért van, mert a nők tovább élnek (de az öregasszonyok ritkán regisztrálnak társkeresőre). Másrészt a legjobban kinéző férfiak megtehetik, hogy egyszerre több nőt tartanak. Ezek miatt sokkal több a szingli férfi, mint a szingli nő.
2023. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Mert míg a férfiak párkapcsolatban hosszabb életűek és jobb egészségi állapotúak, úgy a nőknél pont fordítva, mivel extrém kevés a valamire való férfi.

Erre sok nő rájött már, ki házasság után, ki anélkül, és köszönik, nem kell nekik túlméretezett csecsemő, egy éhes száj, akinek haszna semmi, ellenben lehet neki csicskázni.

A normàlis férfiak foglaltak vagy ideig-óráig vannak egyedül, mert a nők ugrásra készen várják, hogy betölthessék a megüresedett helyet, szóval még szerintem társkeresőre is ritkán kényszerülnek ezek a férfiak.

Hálistennek eljutottunk oda, hogy a nők egy jelentős része csak akkor megy bele párkapcsolatba, ha az adott férfivel jobb, mint nélküle.

Ez pedig drasztikusan lecsökkentette a semmirekellő herék esélyeit.

2023. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Az utolsó, zsigeri férfigyűlöletből íródott hozzászólás akkor igaz, ha a férfi és a nő szót felcseréljük.
2023. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Mondta az incel.

Nem értem, minek dumálsz bele olyanba, amihez nyilvánvalóan közöd nincs, mert sosem voltál nő közelében.

2023. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Engem pár napja az hozott le az életről tinderen, hogy matcheltem egy velem egyidős férfivel akinek ugyanaz az egyik fő hobbija mint nekem és amikor elkezdünk kommunikálni akkor rögtön elkezdett felvágni, hogy az ő szüleinek vállalkozása van (tehát van pénze) és hívna iszogatni meg filmezni. Hát kösz, én normálisan akartam ismerkedni, pénzem nekem is van, ismeretlenekkel meg nem közösülök.

Szerintem törlöm a tindert mert pozitív tapasztalatom még nem volt.

2023. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
40 éves korig több a férfi, de idősebb korosztályban már több a nő társkereső.
2023. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Mert a társkereső korban levő férfiak eleve többen vannak. Mellette pedig a férfi az aktív társkereső még ma is, így természetes, hogy kihasznál minden lehetőséget. Ha hirtelen fordulna a kocka és holnaptól a nők kezdeményeznének az életben, a közösségi oldalakon is, akkor hamarosan a társkereső oldalak összetétele is megváltozna.
2023. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!