Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire javítana a sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire javítana a sikertelen férfiak helyzetén egy olyan jogi szabályozás, ahol internetes társkereső oldalakon csak egyformák lehetnek a női férfi arányok és két het inaktívitás után az oldal üzemeltetőjének kötelező lenne törölni a felhasználót?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Semennyire. Nők továbbra is csak a csúcskategóriás faszikon osztoznának.
2022. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Akkor se lenne csajod,mert egy szánalmas lúzer vagy.
2022. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy nagy baromság
2022. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam az ilyen életképtelen kérdésekhez hozzászólni, de muszáj megkérdeznem, mert ezt nem is értem: tehát az oldal nem engedne téged felregisztrálni, mert már sok férfi lenne, és azonosnak kellene lennie a nők és férfiak számának - és neked ettől lenne csajod? Persze nyilván abból indulsz ki, hogy te regisztrálhatnál, csak mások nem, de miért lenne ez biztos?
2022. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy jó ötlet van benne, a két hét inaktivitás utáni törlés. Vagy legalábbis inaktiválás. De a többi...

A konkurencia mindig ott lesz, ne a konkurenciát próbáld csökkenteni vagy eltűntetni mert az lehetetlen, hanem a te értékedet próbáld növelni. Kezdhetnéd azzal, hogy nem ilyen baromságokon agyalsz, hanem teszel a sikeredért és nem másban keresed a hibát, szerintem.

2022. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az kene hogy szakadjanak le a nem egyedulállok az oldalrol. Es a szexet keresők menjenek szexhirdetésekre.


Leisztítani a retektől az ilyen oldalakat.

2022. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

*Csak azert magasabb a ferfi arany mert házas ferfiak tömkelege meg d.gopajtit keresők is fent vannak.


De szerintem az egyedulallo no es egyedulallo ferfi arány nem tér el magasan az biztos.

2022. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne a sikeres férfiakat akard eltüntetni! Úgy is ott lesznek! Magadat fejleszd hogy felvehetsd velük a versenyt! Amúgy ismerek olyan pasikat akik egész jól nézhetnénk ki! Csak lusták lefogyni.
2022. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most tényleg nézzük ezt gondolatkísérletként, mert nulla az esély a szabályozásra. 1. Az állam nem fogja ezt szabályozni, mert kézzelfogható eredményt, ami neki hasznos lenne, nem fog hozni a szabályozás... max. ha mint a csoknál, akik összejönnek, aláírnak egy papírt, hogy lesz gyerek... mert attól nem lesz jobb az államháztartásnak és az államkincstárnak, hogy több férfinek lesz esélye párkapcsolatra, mert azoknak az egy része is csak dugni akar / asszony mellett mellékest keres / nem akar gyereket / eltartót keres / "ló helyett szamár is jó lesz" alapon összejön vkivel, aztán tovább keresgél / vérszemet kap és hűtlenkedik stb.


Sztem egy ilyen szabályozás több párkapcsolatot vagy legalábbis kezdeményezést hozna... attól még, aki akar kapcsolatot, fog választani, hogy nem 500-ból választ, hanem 20-ból mondjuk (erre vannak amúgy ugyan nem párkapcsolati, de inkább üzleti kutatások, hogy nem választ az ember könnyebben, egyszerűbben 15 termék közül, mint 3 közül, és akkor is választ általában, ha csak 3 termék van).


A kéthetes inaktivitás miatti törlés szerintem nem életszerű, és azokkal szemben kics.és, akik önhibájukon kívül nem tudnak felmenni a társkeresőre, vagy nem tudják magukat rávenni... pl. üzleti úton vannak, nyaraláson vannak, egészségügyi problémájuk van, beteg rokont ápolnak, megerőszakolták és egy ideig nem akarnak ismerkedni. Ez azt fogja eredményezni, hogy negatív visszhangot kap az egész, és egy csomóan nem is regisztrálnának.

2022. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Azt kellene szabalyozni hogy csak egyedulállok regisztralhassanak. Akkor egyforma lenne az arány. Es kulon lenne a szexpartnerkeresés.


De regisztracional nem kérhetik ill nem lehet ellenorizni hogy valoban egyedulallo e valaki.

2022. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!