Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok volt már a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már a társkereső oldalakon olyan férfi profilja, ahol a képet megnéztétek és lefőtt a kávé egyből?

Figyelt kérdés

Megnéztétek az adatlapját, majd tudtátok hogy kell nektek ez a férfi, ha bármi is lesz, akkor is.

Milyen férfi volt, hogy nézett ki?

Mik voltak a paraméterei?

Mit dolgozott, hogy élt, mit sugárzott a róla felrakott kép?


2021. júl. 7. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

A lefőtt a kávé kifejezést nem igazán ebben a kontextusban szokták használni...

Egyébként persze, kb 13-14 éves koromban, valami emos kissrácért egy akkori menő közösségi portálon 🤷‍♀️ Azóta kinőttem ebből. Max szimpatikus lesz valaki, de semmi több.

2021. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Volt pár olyan, akit megláttam és elkapott egy azta érzés. Egyik sem félmeztelen képpel volt kint, valahogy a nézésükben volt valami plusz, meg az eseteim voltak arcra és jól öltözködtek. Nem tudom mit dolgoztak :D
2021. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%
Persze mindig ez van amikor látok ilyen izmos, luxus kocsik srácokat. 22/L
2021. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!