Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-15 év kellett hogy a feminizmus hatására megváltozzon a társkereső nők elvárása a férfiak terén?

Figyelt kérdés

[link]

2011-es írás.Megböbbentő ami benne van.


Közösségi média, internet elterjedése, és az okostelefonok széleskörű megjelenése idejében a feminizmus is extra erőre kapott.

Itt egy korabeli cikk, ami már erre a jelenségre okosította az olvasóit.

Rengeteg korabeli cikket találtam, szinte ugyanez volt bennük a téma.

Itt tudatosították a nőkben, hogy nézzék az anyagi dolgokat.

Miért alakították át ennyire, az egyszerű, dolgozó nők értékrendjét, ezek a nyugati mintára propagandát hírdető feminista oldalak?

Kérnék minden válaszírót,kulturált hangnemben, normálisan tárgyaljuk meg ezt a témát.

Senki nem akar veszekedni, tartsa mindenki észben a kérdés megválaszolásánál.


2021. júl. 7. 19:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, Jane Austen már több mint 200 éve megírta, hogy egy átlag nő életcélja jól férjhez menni, nincs ebben semmi új.
2021. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
Felháborítóak ezek a bunkó felszínes pitsák, akik nem a lúzer lepusztult melós janikától vesznek meg és akarnak neki gyereket szülni. Botrányosan pofátlanok, hogy esetleg egy potens férfit szeretnének maguk mellé és a gyerekük apjának.
2021. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%

Jah, milyen már, hogy a Nők nem cselédek, és csinálják amit mondasz, kussban! És igen, milyen már, hogy nem egy csóró, életben semmit el nem ért, lúzer, csődtömegnek akarok szülni.

Elvárasok látom vannak, nyujtani mit tudsz?

Egyébként, ha én tanult, jól kereső Nő vagyok, (és ez a legtobb mai Nőről elmondható) akkor miért válasszak egy csóró pasit?


"Kulturált hangnemben, normálisan tárgyaljuk meg ezt a témát.

Senki nem akar veszekedni, tartsa mindenki észben a kérdés megválaszolásánál."

- Ha valoban ez lenne a celod, fel sem tetted volna a kerdest!

2021. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Sokszor hozzák fel ezt a tanult, jól kereső nő vagyok klisét.

De ebben az országban 1,5 millió minimálbéres van, nagyjából a felük nő.

Nagy részük a társkeresőn is fenn van,ha még nem családosak, főleg ha fiatalabb korosztály.

persze hogy felfelé akar keresgélni társadalmi osztályánál, csak ha vasárnapi ebédre menne hozzájuk a kiszemelt fiú, a jászsági kisfaluba a sok roma polgártársunk közé, nem biztos hogy a fiú is ilyen hátterű lányt választana.

Az írás, amit linkeltem, pont ilyen problémákkal foglalkozik, de 10 éve már ezzel trenírozták a lányokat.

2021. júl. 7. 20:00
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Egy kellő önismerettel rendelkező nőt se ez, se más cikk nem fogja befolyásolni. Nem leszek anyagias csak mert elolvastam. A feminizmus célja meg nem ez lenne amit vázolsz.
2021. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Én azt nem értem, miért mész mindig házhoz a pofonért? Te azt mondhatsz a nőkre amit akarsz de ha rád mondanak valamit egyből sértődés a vége. Hiába kérdezel újra és újra... semmi értelme, tényleg nem látod?
2021. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kevered a két dolgot! A feminizmus az egyenjogúságról szól. Olyan emberek mindig is lesznek (igen, nem csak nők!!) akik anyagiasak és gazdag párt akarnak maguknak ez nem új keletű dolog.
2021. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Modik, még mindig várom hogy IQ teszthez kössétek az oldal használatát......
2021. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

"Itt tudatosították a nőkben, hogy nézzék az anyagi dolgokat."


Édes szívem, pont most kötik a legtöbb házasságot szerelemből gazdasági okok helyett.

2021. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Te valami kis tacskó lehetsz, mert ez ősidők óta így megy.

Semmi újat nem tudsz nekünk mutatni.

2021. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!