Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-15 év kellett hogy a feminizmus hatására megváltozzon a társkereső nők elvárása a férfiak terén?

Figyelt kérdés

[link]

2011-es írás.Megböbbentő ami benne van.


Közösségi média, internet elterjedése, és az okostelefonok széleskörű megjelenése idejében a feminizmus is extra erőre kapott.

Itt egy korabeli cikk, ami már erre a jelenségre okosította az olvasóit.

Rengeteg korabeli cikket találtam, szinte ugyanez volt bennük a téma.

Itt tudatosították a nőkben, hogy nézzék az anyagi dolgokat.

Miért alakították át ennyire, az egyszerű, dolgozó nők értékrendjét, ezek a nyugati mintára propagandát hírdető feminista oldalak?

Kérnék minden válaszírót,kulturált hangnemben, normálisan tárgyaljuk meg ezt a témát.

Senki nem akar veszekedni, tartsa mindenki észben a kérdés megválaszolásánál.


2021. júl. 7. 19:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

Alapvetően az a probléma, hogy megint kismillió hülye válaszol, igen, most én is, ezért nem fogják törölni se az ilyen provokációkat, se a kérdezőt.

Egyszerűbb lenne, ha pötyögés helyett mindenki csak jelentené.

Meggyőzni úgyse lehet. Konkrétan évek óta lovagol ugyanezen ez a fogyatékos.

2021. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Cikkek százai vagy ezrei vannak erről témáról.

Engem érdekel, mert szociológiát tanulok.

Nincs ebben semmi, társadalmi elvárás valamiért ma ez a nők felé, hogy felfelé ismerkedjenek.

Feminizmus ültette el ennek az alapjait.

11-es!

Normális hangnemben írjál, külön kértem, ha választ írsz.

2021. júl. 7. 20:43
 13/36 A kérdező kommentje:

Szakdolgozatomat jövőre írom, már most gyűjtöm a témát hozz.

Társadalmi csoportok kulturális különbségei a feminizmus kialakulása nyomán.

Ez lesz a címe.

2021. júl. 7. 20:50
 14/36 anonim ***** válasza:
75%
Sok sikert hozzá ennyi ésszel 😂😂
2021. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%
15# Nálad a pont. Minden szavaddal egyetértek.
2021. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
86%

1. Ha valóban szociológiát tanulnál, lenne annyi fogalmad erről a témáról legalább, mint nekem, aki hobbiból olvasgat róla, és az már számomra is elég egyértelmű, hogy az érdekházasságok aránya az utóbbi időben nagyon lecsökkent, azt, hogy most mennyi, nem tudom, de száz éve még közel száz százalékos volt.


2. Élek a gyanúval, hogy ez a cikk egy szatíra. Egy paródia. Komikum.

2021. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%
Még a feminizmus lényegét sem sikerült megérteni, szóval ez lehet, hogy problémás lesz
2021. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg szociologiat tanulsz, akkor írd már majd bele a szakdoliba, hogy ahelyett, h piackepes szakmát tanulnál, (mernök/IT pl) erre a haszontalan szakra jársz, és később majd ne csodalkozz, ha a nők nem veled akarnak családot alapitani
2021. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
76%

elmegyek 2 hetre nyaralni, visszajovok es PONTOSAN UGYANAZOK a frusztralt, ostoba incel kerdesek varnak, minimalisan atfogalmazva.


imadom, hogy a te agyadban minden no buta, 8 altalanost vegzett es minimalberen van, jobb esetben fodrasz vagy ‘titkarnocske’.

de elarulom, az egesz jelenseg oka, hogy mar a nok is egyre jobban keresnek, egyre tobben tanulnak tovabb, ernek el magas poziciokat, szoval nem fogjuk a hozzad hasonlo minimalberes anyjukkal elo luzerekkelbeerni, ha kapunk jobbat is.

azoknak az idoknek vege, hogy toletek fuggenek a nok anyagilag, csak te agyilag ezt nem vagy kepes feldolgozni.

2021. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
amugy a modoros blog egy parodia, egy vicc, nem lehet komolyan venni. azert remelm, a szakdolgozatodban ennel egy fokkal szakmaibb forrasokra fogsz hivatkozni, kulonben csunyan elkszalnak majd. mar ha egyaltalan egy szo is igaz ebbol az egeszbol.
2021. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!