Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vissza írsz olyanoknak társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza írsz olyanoknak társkeresőn akik nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Be van állítva, hogy max. 39 éves korig keresek. Erre rám ír egy rakás 50 plusszos.

Vagy vannak olyanok akik egyáltalán nem tetszenek.

Írjak, hogy bocs nem vagy az esetem.


2021. júl. 4. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Minek? Tanuljon meg olvasni a tata.

Bőven elég, ha annak írsz vissza, aki beleesik azokba a kategóriákba, amiket beállítottál.

2021. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


Eleinte vissza irtam de felesleges időpocsékolás volt.

2021. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szimplán az volt a baj, hogy külsőre nem tetszik, de amúgy normális, akkor visszaírtam.

Ha megsértett valami kritériumot, ami ki volt írva (pl. nem akarok dohányossal ismerkedni, min-max mennyi idősek érdekelnek, csak komoly kapcsolat céljából írjanak, stb.), akkor nem.

2021. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én mindenkinek vissza szoktam ha normálisan ír.
2021. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Mindenkinek visszaírok, aztán várom ki az aki el is jönne ide hozzám.Józsi bácsi 64F
2021. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak olyannak szoktam aki amugy tetszene de kiesik a kritériumok miatt (pl nem akarok távkapcsot meg azzal vacakolni h ki koltozik majd kihez HA egyaltalan normalis lenne azaz nem minden varosban van d.gópajtija meg hasonlok ha már 100 km-kre is irkál.mindenkinek)

Szoval neha elbratyizom pár szót azert ilyenekkel h tetszik meg az adatlapja is, es valojaban sok sikert kivanok neki mert sztem ő megérdelmi de offos a táv miatt. Jol el szoktam lenni ilyenekkel is mert általában pont jol ráérzek jo vele beszelgetni jo pasi tenyleg, aztan teljes korrekten szoktunk elválni. Hogy de amugy bejonnenk egymasnak, de mégsem nyitok.


Szoval olyanoknak visszairok azert nagy ritkan, de csak mert nem birom ki, hogy ne álljak vele szóba, mert azert az kijon belolem hogy tök jo fej lehet laza es jo pasi es lennék a bnoje helyében is, de.

2021. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen visszaírtam mindenkinek, de egy idő után belefáradtam. Jelenleg kapcsolatban vagyok, de előtte sem írtam már vissza mindenkinek.
2021. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
nem. nincs erre idom meg energiam, plusz a ferfiak 90%- nem kepes elviselni meg a kedves, kulturalt elutasitast sem, szoval inkabb megkimelnem magam a felesleges anyazastol.
2021. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak annak aki nagyon tetszik és 50 km-es körön belül lakik.
2021. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!