Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj egy olyan lánnyal, akinek még nem volt barátja huszonévesen?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 20:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

Többféle oka lehet.


Egy ilyesmi nőről tudok, ő erősen vallásos, és neki eléggé szerény a választási lehetősége. Ugyanis a felekezetén belül akar majd pasit.

Most olyan 25 körül lehet, de őt ismerve, hogy milyen gyerekes, és mennyire válogatós, még mindig szűz lehet, és a mai napig nem volt senkije.

2023. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez nem bevallás, ezt elfelejthetnéd. Lehet, jókat beszélgethetnénk, ha nem használnál támadó szavakat.
2023. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
13%
Fél a pénisztől , azt hiszi mindegyik első aktus fájdalmas.. pedig csak 15+ felett fájhat..
2023. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

Semmi baj nincs vele. Ha így érzi magát jól akkor teljesen oké. Ha nem akkor meg majd keres valakit

. Amit elfelejt itt pár ember, hogy saját magának kell első sorban megfelelnie nem másnak. Ha így elvan akkor teljesen oké.

2023. márc. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én testvérem ilyen, 30 évesen.


Az anyánk nagyon kontrollmániás és szigorú volt, mindenféle "felnöttes" dolog tabu volt otthon, pasizás, bulizás, sminkelés, stb. Ha voltak barátnőink a suliban, nem jöhettek hozzánk, mi sem mehettünk soha sehova.


Én lázadtam, érettségi után el is költöztem inkább, bár én mindig önállóbv személy voltam. A húgom megrekedt valahol egy ilyen 14-15 éves szintjén, ő teljesen anyánk befolyása alatt van/volt, már nem tartom a kapcsolatot amúgy velük.


Na, szóval ő 25 évesen is olyan volt agyilag, mint egy 15 éves. Na meg nulla szociális élet, se baràtok, se semmi, mert anyánk nem engedte neki.

2023. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok, amúgy egy jó barátnomnek ugyanez a sógornője. Ott fiú-lány tesók vannak, a lány teljesen le volt korlátozva, ő ne menjen sehova, maradjon csak a szülőkkel, stb. nincs is senkije azóta sem közel 30 évesen. Nem is lesz szerintem.
2023. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Fú, lehet meglepő, de mi van ha nem akar társat magának?😯 Mert amúgy, hol van megírva, hogy mindenkinek kötelező párban lenni?:)
2023. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
28%
Femcel vagy.
2023. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!