Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fúk! Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fúk! Járnátok egy olyan lánnyal akinek még nem volt barátja? 23/L

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
De ez egyebkent miert gaz ha valakinek nem volt meg baratja? Szerintem ezen feleslegesen aggodsz. Lehet meg van aki kifejezetten orul is annak hogy erintetlen vagy minden ertelemben.
2021. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Még 30 évesen is, hol lehet jelentkezni?
2021. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Szia


Igen járnék (31 éves amúgy).

Szerintem semmi gond ezzel. Biztos meg van az oka. Amúgy meg van, amikor az embernek nincs is "szüksége" párra. Lassan két éve vagyok egyedül álló, de jól el vagyok így is. Van elég sok minden, ami leköt: munka, egyetem levelezőn, vannak barátaim, családom (itt a szűlő/tesóra celzok, nem elvállt 3 gyerekes vagyok XD), szeretek utazgatni. Persze randim volt. De ott a csaj pont az ellentéted típus. Ő szerintem több f*szt fogott már tiniként, mint kilincset. Szóval le is koptattam gyorsan... (bár ez is egy hónapba tellett, mire végre vette az adást). Szóval ezerszer többre becsülök egy ilyen lányt, mint egy hazudós ribit, akin a fél megye átmegy, de közben teszi az agyát. Ja és még sik hülye is. Persze tudom, hogy van akinek meg az utóbbi az esete. Kinek a pap, kinek a paplan.

2021. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Engem (27 évesen) kíváncsivá tenne egy ilyen lány 😀, pont azért, mert nem túl gyakori manapság. Szóval ismerkedésnél ez egyáltalán nem volna a hátrány, a személyisége és az élettörténete érdekelne, nem a pasijainak száma.

Azok alapján dönteném el, hogy járnék vele vagy sem.

2021. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Kíváncsian várnám mikor un meg és lép le a haverommal vagy annak haverjával, vagy esetleg a barátnőjének valamelyik haverjával.
2021. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Persze, miért ne?


Egyébként a kérdező azt írta, járnánk-e olyan lánnyal akinek nem volt BARÁTJA. Ez nem jelenti azt, hogy szűz, csak faszija nem volt. Ergo egyéjszakás kalandjai simán lehettek, sőt akár a fél város végigmehetett rajta ettő lfüggetlenül...

2021. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Idősebb vagyok és járnék.
2021. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány kiló vagy?
2021. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen még el sem kezdődött az életed. Légyszi, ne ezen görcsölj. Hidd el, a pasik a kisugárzást jobban szeretik és lesz egy normális, akivel lesz hosszú kapcsolatod.
2021. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!