Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj egy olyan lánnyal, akinek még nem volt barátja huszonévesen?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

Semmi gond nincs vele.

Én pl. nem akarok párkapcsolatot csak azért, mert sok körülöttem élőnek van. + "Akárki" nekem nem opció. Nem jövök össze akárkivel csak azért, hogy legyen mellettem valaki. Értékelem magam annyira, hogy ne adjam oda magam a legelső szembejövő/hízelgő férfinak.

/Egyébként már próbálkoztak nálam/

Aki belemegy egy kapcsolatba pl. csak azért, hogy elmondhassa azt az embereknek, ott nagy gond van a fejben, úgy gondolom. 24/N

2023. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A lány mit mond mi az oka? Ezek a találgatások itt egyre betegebbek egyébként
2023. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
11: Szerintem jól gondolod. Sajnos nagy a társadalmi nyomás mindenkin, és sokan emiatt csinálnak olyan dolgokat, amiket talán nem is szeretnének. Manapság a tinder világában már ipari méretű ez. Sokan nemhogy "akárki"-vel, de szinte bárkivel képesek összejönni. 35F
2023. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Sincs se baj, se ok. Nem tud hol ismerkedni, nem próbálkozik nála senki, max. selejtek, ehhez jön az, hogy nagyon nagyon sokadik ember az, akivel kölcsönösen bejönnek, illenek, közel laknak, stb.
2023. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nekünk honnan kéne tudni?Nem feltétlenül van problémája,lehet szimplán csak nem szeretne kapcsolatot vagy nincsen olyan ember számára,aki megfelelő.
2023. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet, hogy nincs szerencséje ilyen téren. A párválasztáshoz jókora adag szerencse is kell, csak ezt sokan elfelejtik.
2023. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
36%

Akik nekem ismerőseim vagy baratnoim voltak és ennyi idősen nem volt párjuk, velük voltak gondok, jellemzően éretlenek voltak, más típus jött be nekik, mint akinek ok bejöttek, ilyesmi…


24N

2023. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%
Dagadt…
2023. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak nem állnak le "akárkivel". Úgy értem, hogy szerintem (szigorúan szerintem) sok az "átlagember" (nem rossz értelemben), akik átlagos élethez keresnek társat, illetve akiknek a társ megtalálása mindent felülír, mert kell a megálmodott élethez. Nekem vannak nőismerőseim, akiknek a gyerek, a család volt mindig az álmuk, és náluk úgy érzem, (néhol tudom, mert mondták), hogy a férj kiléte teljesen mindegy. Az átlagembert, akivel vannak, le lehetne cserélni másik átlagemberre, és nem számítana. A férj szerepe be legyen töltve.


És ritkábban, de van olyan, hogy valaki nem szerepet akar betöltetni, hanem keresi a hozzá legjobban illőt.

2023. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem vannak nőismerőseim, akiknek a gyerek, a család volt mindig az álmuk, és náluk úgy érzem, (néhol tudom, mert mondták), hogy a férj kiléte teljesen mindegy. Az átlagembert, akivel vannak, le lehetne cserélni másik átlagemberre, és nem számítana. A férj szerepe be legyen töltve."


Végre! Köszönöm, hogy nőként ezt így leírtad és bevallod! Mikor az incelek írják le ugyanezt, csak lepontozást és lehurrogást kapnak.

2023. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!