Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk! Ti ismerkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti ismerkednétek egy olyan lánnyal,aki huszonévesen teljesen tapasztalatlan a fiúk terén?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó típus vagyok, nehezen nyílok meg. A külsőmmel azt mondják, hogy nincs gond, kedves,mosolygós, meg értelmes lánynak mondanak. Szeretek csinosan öltözködni, sminkelni nem sminkelek csak egy szempillaspirál. Nappali egyetem mellett dolgozom is, még sosem érdeklődtek utánam a fiúk. A járvány előtt sem jártam társaságba,kevés barátom van.Sose hívtak randira és nem csókolóztam még.23 éves vagyok.
2021. ápr. 14. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog telni a mail fiokod
2021. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen.


27/f

2021. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Ismerkednék, mint barát, de annál többet nem igazán akarnék. Jellemzően a huszonéves, pasimentes csajoknál valami nagyon nem okés és nem is igazán alkalmasak kapcsolatra még. Az egyik ilyen csaj ismerősöm pl. csak hírességekre van rágerjedve. Egy másik jobban szereti Istent, mint a pasikat. Az egyik ismerősöm összejött egy ilyen lánnyal. Fél évig együtt voltak, mindent megtett a csajért, majd a csaj lelépett egy drogossal, hogy ő élni akar. Nekem is volt félig-meddig közöm egy ilyen lányhoz, nála az ütött be, hogy teljesen frusztrált volt arra, hogy minden pasinak bejöjjön. Szóval, na...


"még sosem érdeklődtek utánam a fiúk"

Ez meg az i-re a pont. Ez egy tipikus red flag egy lánynál. Ezt csak hazugságként hallottam nőktől.


Egyébként, nyugi. Lesz egy csomó kanos srác, aki rád fog startolni. Pár még normális is lesz közülük.

2021. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Az már más kérdés, hogy kamu.
2021. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavarna a dolog.
2021. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem se zavarna. Mindenki máskor érik be, máskor kész egy kapcsolatra
2021. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Ezek alapján eddig nekem tökéletesen vagy, persze azért még sok mindent nem tudok rólad. Nem is amiatt, hogy nem volt senkid, hanem a többi miatt, bár bevallom, az is inkább egy pozitív dolog nekem. 😊

20F

2021. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nappali egyetem mellett dolgozom is, még sosem érdeklődtek utánam a fiúk."

Ez így kicsit furcsán hangzik, egy ilyen fiatal lány jellemzően sok mindenkinek tetszik. Olyan egyetemre jársz, ahová csak lányok járnak?

Amúgy ez szerintem nem gond, semmi versenyt vagy státuszt nem kell ehhez kapcsolni, ha most érzed, hogy változtatnál, akkor tedd meg, de az őnismereted legyen rendben.

2021. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján igen, szimpatikusnak tűnsz.
2021. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Hu.. ez télleg lepereg a szemeim előtt.

Egyetem,kolesz,hetvegék,

elmaradt előadasok,közös tanulások...

És a lányok,akik után senki se érdeklödik a romkocsmában.

Basszus emlekszem rájuk!Ott ültek szomorúan a jegyzeteik felett.Le xarta őket a ketszáz, részeg ,vagy nemrészeg kan az évfolyamról.

Ja,nem!

2021. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!