Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk! Ti ismerkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti ismerkednétek egy olyan lánnyal,aki huszonévesen teljesen tapasztalatlan a fiúk terén?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó típus vagyok, nehezen nyílok meg. A külsőmmel azt mondják, hogy nincs gond, kedves,mosolygós, meg értelmes lánynak mondanak. Szeretek csinosan öltözködni, sminkelni nem sminkelek csak egy szempillaspirál. Nappali egyetem mellett dolgozom is, még sosem érdeklődtek utánam a fiúk. A járvány előtt sem jártam társaságba,kevés barátom van.Sose hívtak randira és nem csókolóztam még.23 éves vagyok.
2021. ápr. 14. 18:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdeklődnek irántad elég sokan, csak te nem veszed észre a te nagyon magas ingerküszöbödet egyik sem lépi át.

Gondolom neked sem tetszik senki, ezért nem adsz jeleket, nem is próbálkozol, hogy elérhetőbbnek tűnj.

Olyan nincs, hogy egy fiatal, egyetemista lány, aki még dolgozik is, ergo biztosan nem otthon gubbaszt egész nap ne kelljen senkinek és senki az ég világon ne próbálkozna nála akár csak bárátkozni.

Akármennyire is visszahúzódó egy csaj ha nem egészen torzszülőtt módon ocsmány akkor biztosan lesz nagyon nagyon sok udvarlója, akik közül azért jó eséllyel legalább 1 lesz olyan aki a csajnak is bejön.

2021. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!