Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 évesen huszonéves lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen huszonéves lánnyal?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Létezik ilyen kapcsolat? Egyáltalán hogyan ismerjem meg?
2016. nov. 20. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb hanyagold. Ha bebiszitterkedni akar, majd megkeresi o a munkat maganak.
2016. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire huszonéves?Szerintem nincs ezzel gond, pár év nem jelent semmit még ilyen korban sem. Az a fontos,hogy a csajszi mit gondol Rólad, és egy esetleges kapcsolatról, flörtről!Kapcsolatban áll-e egyáltalán vagy szingli. Ha az első szerintem nincs esélyed, ha szabad, akkor hajrá, egy próbát megér!
2016. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha szeretitek egymást akkor hajrá.. bár az már intő h fel kellett ezt a kérdést tenned

Ismerek pár ilyet az ismeretségi körömben is.. bejöhet mindenki más, még ha nem is ez a megszokott.

2016. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért nem mind1 hogy 21 vagy 29 :D
2016. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok...ezért kérdeztem én is a kort.Bár lehet valaki 18 évesen is komoly gondolkodású és 29 évesen is bohókás...

Viszont egy huszonévei végén járó csajszi már szerintem komoly kapcsolatot szeretne és esetleg gyerekre is vágyik pár éven belül. Ez döntő lehet!

2016. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehet. Másodéves egyetemista koromban kezdtem el reszelgetni és kapcsolatba is léptem az akkor 25 éves laboratóriumi "tanárnánimmel". :D Mondjuk az is tény, hogy 19 évesen már vertem a 25 éves srácokat gondolkodásban, érzelmi hozzáállásban is. Ezt látta meg bennem ez a nő.
2016. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 24 évesen 18 éves barárom.Nincs ebben semmi furcsa.Hogy hol ismerkedj?Bárhol,ahol emberek vannak. Ha egyetemista vagy az pont a legjobb terep.Ha jövőre leszel,addig a busztól a bulin át a rokonok,ismerősök ismerősein át bárhol.
2016. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!