Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van más huszonéves pasi is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más huszonéves pasi is, aki már kizárólag az érettebb nők körében keresgél?

Figyelt kérdés
27 vagyok, mindig is azt vallottam, hogy a kor csak egy szám. Ebből következően az elmúlt években jó pár nálam idősebb nővel is volt dolgom, egyszerű randizástól kezdve a hosszabb-rövidebb kapcsolatig. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már nem csak nyitott vagyok erre a korosztályra (35-49), hanem célirányosan őket keresem csak. Mondjuk egy társkeresőn már eleve kiszűröm a korosztályom a keresésnél. Az a tapasztalatom ugyanis, hogy jobban érzem magam velük, sokkal inkább nyújtják azt, amit egy nőtől várnék mint a huszonévesek.
2016. nov. 7. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy türelmetlen vagyok és nagyon sok idő 35-45 éves nőt találni. Fiatalabb vagyok mint te és téged szerintem még egy fokkal komolyabban vesznek a nők a 27 éveddel, mint engem a 24-gyel.


Úgyhogy nem csak náluk kezdeményezek, hanem korombeli 18-24 éves lányoknál is. A legszebb hódításom volt, amikor fél évig járogattam össze tavaly egy kereken 40 éves szép nővel, akinek már két gyereke is volt. De ha csak idős nőket keresnék, akkor nagyon-nagyon ritkán szexelnék.

24/F

2016. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jah, sajnos igaz ami igaz, az X.generáció sokkal normálisabb, mint a mi "Y generációnk" ami egy rakás szart nem ér. Nem is csoda, hogy a világ összeomlása akkor fog eljönni, ha nyugdíjazzák az X generációt és a mi hulladék bagázsunknak kellene vitézkedni ami nem fog megtörténni.
2016. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én voltam egyszer egy 30 éves nővel pár hétig együtt, mondjuk kinézetre én 16-30 között nem tudom megmondani, hogy ki mennyi, esetleg az öltözködésből, de még akkor se mindig, egyszerűen szeretem a szolídabban öltöző hölgyeket és ők már nem 20 fele vannak.


Bár nem tudom ez mennyire tartozik bele a kategódiába, mert inkább csak az alsó határát súrolom, huszas évei végén járókat.


én 22 vagyok.

2016. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A feleségem 40 éves, én 28:-)Mondjuk én nem kifejezetten 40-est kerestem,sőt feleséget sem kerestem, egy olyan nőt akartam aki tényleg meg tud fogni, tényleg le tud nyűgözni.Amikor meg találkoztam vele futottam utána mint egy félhülye.Szerencsére viszonozta az érdeklődésem. Nincs bajom a 20-on évesekkel,de egyikük sem tudta így elcsavarni a fejem:-)
2016. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elég sok mindentől lehet....

Úgy gondolom, hogy azokat az emberi tulajdonságokat keresed amit a nálad idősebb Nőkben könnyebben megtalálsz célirányosan ezekre fókuszálsz, és mivel azt tapasztalod, hogy számodra kevesebb velük a probléma így a könnyebb utat választod. Szerintem ezzel nincs semmi probléma, de az sem jó hozzáállás ha emiatt másokat kizársz a versenyből, nyitott szemmel kell járni!!!

2016. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Igen, valami ilyesmi lehet a háttérben szerintem is. Direktben biztosan nem zárok ki emiatt senkit, nyilván nem mondanék nemet egy ígéretesnek tűnő huszonévesnek sem, de úgy látszik, tudat alatt mégis elkezdtem ilyen alapon is szelektálni. Hozzáteszem, nem sok ilyennel találkoztam életemben. Érdekes, de azóta van ez, amióta jobban vágyom valami stabilabb dologra.
2016. nov. 7. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Udvarolgatott nekem egy 34 éves férfi, akit elvileg "lenyűgöztem" (sztem csak dugni akart. Így elvből elutasítottam.Mindig úgy véltem h a 10 évnél nagyobb korkülönbség esetén komoly kapcsolat kizárt, mert csak friss húsra vágynak. Illetve milyen "menő" dolog egy jóval fiatalabb párral ide-oda elmenni.

Természetesen a korosztályom is kihasználhat, de mégis úgy vélem h nagy korkülönbség esetén a tartos kapcsolatnak kisebb esélye van

21L

2016. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!