Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok huszonéves férfi, akiknek társkeresési problémáik vannak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert rövid a pö.csük, alacsonyak, kövérek és vékonyak egyszerre, ja, és magasak. Egy alacsony dagi is lehet magas-csóró. Ez a gyakori kérdések.
2016. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Mit értesz pontosan társkeresési probléma alatt?
2016. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert, mostanában minden rohan. Az embereknek önértékelési problémái vannak. Meg a családi problémáik vannak, vagy csak önbizalom hiányosak.
2016. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
mert nincs annyi önbizalmuk se, hogy kimerjék vinni a szemetet, mert a végén még a szomszéd köszön nekik és lefagynak. nem tudnak társaságban létezni, és csak ide tudják kiírni a hülye kérdéseiket. ahelyett, hogy társaságba mennének és rájönnének, hogy nem is olyan nehéz beszélgetni másokkal. vagy csak épp a tökéletes testű nőt keresik tökéletes jellemekkel. vagy még egy lehetőség nincsenek még felnőve agyilag egy kapcsolathoz.
2016. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
És persze mostanában nem nagyon becsülik meg a normális pasikatt
2016. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

A tökéletes női testet keresik?

Hát ezt nem tudom milyen propaganda könyvből húztad ,de ez hülyeség.

2016. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert nehéz megfelelni a nők elvárásainak. Aki nem olyan jó pasi (női megfogalmazással átlagos), arra már nincs szükségük.
2016. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

A huszonéves nőknek is vannak ilyen problémai, viszont szerintem ők kevesebbet panaszkodnak erről.

Szerintem a férfiak ottragadtak az instagramon, felmentek oda, és csak ott élnek. A tökéletesre mázolt arcok, a kerek nagy seggek, a nagy cicik, a teljesen irreális képek nem engedik őket, hogy itt a mi realitásunkban éljenek.

17L

2016. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Én ezt nem az instagram-ra fognám hanem a facebook-ra, mert amíg nem volt facebook addig az emberek eljártak társaságba. manapság meg mindent facebook-on beszélnek meg. Én nagyon haragszok zuckerberg-re amiért feltalálta. Ha tehetném megszüntetném és visszahoznám az emberi kapcsolatokat. manapság senki nem beszél semmiről, mert már tudja a facebook-ról, hogy mi történt az ismerősével.
2016. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#8 mert ti nem a fészbúkon éltek. Majd ha tömegközlekedéssel utazol nézz föl a telefonodból, nézz szét a buszon.. nézd meg mit csinál a korosztályod többsége.. nyomja azt a sz@rt ész nélkül.
2016. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!