Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni az ellenkező nemmel, ami mégsem direkt, de nem is szeretnék várni a sült galambra?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a csavarni a dolgokat, ezért leegyszerűsítem.

Munkám miatt nem szeretnék társkeresőre menni, elég nehéz így. A szakdolgozatomban is férfi-női szerepekről írtam, nagyon érdekel a téma, és egy közeli barátom csak még cinikusabbá és kritikusabbá tett, ami nem baj.

Viszont azt érzem, hogy szeretnék ismerkedni, most már sokkal mélyebben, megismerni a másikat, nem csak a felszínen és ebből is tapasztalni.

Volt már kapcsolatom, de egy ideje lejöttem a témáról, mert voltak fontosabb dolgok is az életemben.

Érdekel, hogy egy-egy férfi hogyan gondolkodik, mit és miért tesz, mellette az is érdekel, hogy én hogyan reagálnék egy-egy dologra.

A baj ott van, hogy nem akarok én választani f aszit, pedig van hozzá önbizalmam, de úgy érzem, hogy ha én kezdenék be az elején, az számomra egy olyan kapcsolat-dinamika lenne már az elejétől, ami egyáltalán nem vonz. Viszont ha engem 'választanak', akkor azt érzem, hogy alárendeltem

magam valakinek és ezzel a férfi akarata érvényesül és az van amit ő szeretne.

Ami amúgy nem gond, mert domináns férfival érzem magam nőnek, viszont bennem van ez az összeférhetetlen gondolat sajnos.

Nyilván lehetne a véletlenre is várni, de az az igazság, hogy érdekelnek a férfiak, tanulmányaimhoz is jól jönne.


bulizni kéne, vagy valami kiscspois sport, hobbikör?



2023. febr. 13. 21:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
25%
30 de van
2023. febr. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs.
2023. febr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
61%
32 jogodban áll hülyének lenni szevasz! Óvoda 2.0
2023. febr. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
20%
És mitől lenne értékesebb és igazabb, amit te gondolsz, állítasz? :) Mi van, ha más meg téged néz nagyon, de nagyon hülyének?
2023. febr. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
29%
34 bocs, de ha nekem élőben szövegelnél úgy miután nyilvánvalóaan te vagy a hülye és te képzeled magad kifordított világban, megkapnád tőlem azt a fülest amit apádtól kellett volna. Szívesen.
2023. febr. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nő, csak kicsit autisztikus.
2023. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
79%

Ami a kérdező neméről való diskurzust illeti.


Volt egyszer egy pszichológus exem, aki egyszer így fogalmazott, és szerintem nagyon is igaza volt: "Vannak lányos fiúk, és vannak fiús lányok". Ami alatt azt érette, hogy az adott nő/férfi jobban preferálja az ellenkező neműek társaságát (de ez sokkal inkább gyerek- és kamaszkorra jellemző), mint a sajátját, ezért így szocializálódott. Személyesen is ismerek több ilyen nőt, többek között az említett exem is ilyen "fiús lány" kategória volt, többnyire férfi barátai voltak, és nagyon nem volt az a tipikus női természet, de nagyon művelt és intelligens volt. Én meg a "lányos fiú" típusba vagyok sorolható (okait most hosszú lenne kifejteni, de több oka is lehet, ha valaki ilyennek szocializálódik, sőt öröklődhet is), az ilyen férfi-női típusok gyakran megtalálják egymást mint párt, tapasztalatom szerint. Nem csak egy exem volt egyébként ilyen típusú nő.

A kérdező stílusa, fogalmazása egy kicsit arra a pszichológus exemre emlékeztet, szóval én személy szerint nem vonom kétségbe, hogy nő lenne.

2023. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
31%
Másképp fogalmazva: vannak femininebb alkatú férfiak, és vannak maszkulinabb alkatú nők (stílusra, személyiségre értem). Ismerek én olyan 27 éves nőt (közeli ismerősöm), hogy stílusra meg nem mondanátok róla, hogy nő, ha nem látnátok.
2023. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
35%

#37

A teljesség igényével kiegészítek valamit: tapasztalatom szerint az ilyen típusok egyrészt gyakran kerülnek közelebbi barátságba, gyakran alakul át vonzalommá, barátság extrákká, de valódi párkapcsolattá valóban kevésbé.

Ezek a saját tapasztalataim, tényleg jó pár ilyen "fiús lány" típusú nőt ismertem életemben, és formálódtak át idővel.

Most pedig mehet a (le)pontozás.

2023. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!