Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáljam ki a rosszlányok.hu-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam ki a rosszlányok.hu-t vagy várjak tovább a sült galambra?

Figyelt kérdés
23 éves szűz pasi vagyok. Mint mindenki, én is szeretnék normális párkapcsolatot, később családot stb. A baj az, hogy nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés, introvertált vagyok, nehezen barátkozom. Szoktam bulizni járni, de ott sem jön össze még egy csók se. Fent vagyok egy csomó társkeresőn de nem kellek senkinek. Érdemes lenne szerintetek egy hivatásos lánnyal elveszíteni a szüzességemet? Hátha kicsit megdobná az önbizalmamat és utána könnyebben ismerkednék, persze ez nem biztos.
2019. okt. 2. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Az a helyzet, hogy normális párkapcsolatot, csókot, és családot szeretnél.


Egy prosti egyiket se árulja.


Döntsd el, mik is a vágyaid valójában.

Ha csak dugni akarsz, akkor persze jó.

2019. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem old meg, én is "későn" vesztettem el (bár nem prostival, hanem egy buliból hazavitt nővel), de sok változást nem éreztem utána ismerkedés terén.
2019. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A prostik csupán kellemes időtöltést jelentenek, semmin nem fog változtatni. 39F
2019. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
"A baj az, hogy nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés, introvertált vagyok, nehezen barátkozom. " Amig ezt te elfogadod mint egy köbe vésett adottságot addig mit akarsz? Tessék azon dolgozni, hogy ne ilyen legyél!!!!!!!!! Hiába vagy fent 1000 társkeresön ha csak a külsö páncélodat mutogatod. Ha néhányszor megdugsz prostit az mindenképpen jo irányu haladás lenne nálad. (Mert gondolom tizenvalahány éves korodtol csak a kezedet használtad szex helyett. Nem igazán egészséges megoldás!)
2019. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Inkább iratkozz be, valami társastánc, vagy salsa táncoktatásra. Ott, ha szerencséje van az embernek még ismerkedni is könnyen lehet ;) Mellesleg lehet csinos lányokkal táncolni és ott nő többlet van egyértelműen, így kitudja mi várható a végén :D
2019. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már azt a szemét weboldalt😕

Egy hulladék az egész! Inkább várj a normális lányra! Egyeseket egyáltalán nem taszít, hogy szűz a pasi, sőt! Viszont egy ilyen "baklövés" undorító lenne számomra, bocsi...

2019. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A sült galambot ne várd, hanem udvarolj a lányoknak! Senki sem fogja elég tenni a bugyiját, szóval le kell beszélned róluk. A prostival nem gyakorlod ezt az biztos.
2019. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7: "Le kell beszélned". Ahha, mesében. Vagy tetszel egy nőnek, vagy nem. Ez nem függ a dumádtól. Ismerősi körben bevallottan a nők választották ki, nők mentek oda(!) a most már férjükhöz. "Kiszemelt", ahogyan ők mondják.
2019. okt. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak az "igen", a "talán" és a "ki van zárva" nők. A "talán" a legnagyobb halmaz, de ott kevés még annyi, hogy valamennyire tetszel neki, szöveg is kell mellé.
2019. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Legalább egy teherrel kevesebb lesz a válladon és annyival több lesz (talán) az önbizalmad.

És egy prostival nem csak dugni lehet.

Ez egy szolgáltatás, te fizetsz neki, ő valamit nyújt a számodra.

Kereshetsz akár egy olyat is akivel tudsz beszélni. Megkérheted, hogy őszintén mondja el mi a vélemyéne rólad, mint férfiról, mit lát benned, mitől nem mehet számodra normálisan az ismerkedés.

Ráadásul ha ahhoz már lesz bátorságod, hogy igénybe vegyél egy ilyen szolgáltatást, akkor az is előfordulhat, hogy máshoz is megjön a bátorságod.

22 éves koromig voltam szűz, sokat gondolkodtam én is azon, hogy elmegyek egyhez, de valahogy nem tudtam rávenni magam, nem volt elég bátorságom hozzá.

Szerencsére nem kellett végül megtennem, mert lett egy barátnőm.

2019. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!