Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni az ellenkező nemmel, ami mégsem direkt, de nem is szeretnék várni a sült galambra?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a csavarni a dolgokat, ezért leegyszerűsítem.

Munkám miatt nem szeretnék társkeresőre menni, elég nehéz így. A szakdolgozatomban is férfi-női szerepekről írtam, nagyon érdekel a téma, és egy közeli barátom csak még cinikusabbá és kritikusabbá tett, ami nem baj.

Viszont azt érzem, hogy szeretnék ismerkedni, most már sokkal mélyebben, megismerni a másikat, nem csak a felszínen és ebből is tapasztalni.

Volt már kapcsolatom, de egy ideje lejöttem a témáról, mert voltak fontosabb dolgok is az életemben.

Érdekel, hogy egy-egy férfi hogyan gondolkodik, mit és miért tesz, mellette az is érdekel, hogy én hogyan reagálnék egy-egy dologra.

A baj ott van, hogy nem akarok én választani f aszit, pedig van hozzá önbizalmam, de úgy érzem, hogy ha én kezdenék be az elején, az számomra egy olyan kapcsolat-dinamika lenne már az elejétől, ami egyáltalán nem vonz. Viszont ha engem 'választanak', akkor azt érzem, hogy alárendeltem

magam valakinek és ezzel a férfi akarata érvényesül és az van amit ő szeretne.

Ami amúgy nem gond, mert domináns férfival érzem magam nőnek, viszont bennem van ez az összeférhetetlen gondolat sajnos.

Nyilván lehetne a véletlenre is várni, de az az igazság, hogy érdekelnek a férfiak, tanulmányaimhoz is jól jönne.


bulizni kéne, vagy valami kiscspois sport, hobbikör?



2023. febr. 13. 21:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Te egy homokos férfi vagy 😅 nem nő
2023. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

21.

Az

2023. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Last time i checked i had a vagina

Szerintem ez pont elég nővé tesz, viszont ennyire komplex vagy érthetetlen a kérdés amit feltettem?

2023. febr. 13. 23:57
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
Úgy írsz mint egy férfi és egyszerűen mivan? :D Mintha nem tudnád hogy működik a párkapcsolatosdi női oldalról. Ennél még én is többet tudok.
2023. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Lehet, de kíváncsi vagyok többre, nem hinném, hogy a világ összes bölcsessége meg tudása már bennem van
2023. febr. 14. 00:03
 26/39 anonim ***** válasza:
91%

Ez az egész nem akarsz választani, de téged se válasszanak dolog full wtf?!

Egymást választjátok egy párkapcsolatnál. Olyan érdekes ember vagy te.

2023. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
81%

Hát ilyet egy nő BIZTOS nem írna:



"nem akarok én választani f aszit, pedig van hozzá önbizalmam"

2023. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vicces ezt végigolvasni.


"A baj ott van, hogy nem akarok én választani f aszit, pedig van hozzá önbizalmam, de úgy érzem, hogy ha én kezdenék be az elején, az számomra egy olyan kapcsolat-dinamika lenne már az elejétől, ami egyáltalán nem vonz. Viszont ha engem 'választanak', akkor azt érzem, hogy alárendeltem magam valakinek és ezzel a férfi akarata érvényesül és az van amit ő szeretne."


Ez a 22-es csapdája. Nem akarod, hogy téged válasszanak, de te sem akarsz választani.

Nagyjából a kör bezárult, örökre egyedül maradsz így, szakértőkém. xD

2023. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

28.

Neki múlt század lenne jó ahol a család kiválasztotta a férjet,de ott nincs mese hogy aztán nem tetszik meg hasonlók !

2023. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
34%

"Hát ilyet egy nő BIZTOS nem írna:"


Nő vagyok és írtam cifrábbat is annál, amit idéztél. Nincs olyan dolog a világon, amit "nő BIZTOS nem írna".

2023. febr. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!