Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a gyülölet a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gyülölet a férfiak felé,ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Pár hónapja olvasgatom ezt a kategóriát,de hihetetlen amit itt sok nő leművel a válaszaival.

Való életben miért vannak csoró párok,akik a hó végén a számlát is alig tudják kifizetni,itt meg senki nem akar ilyen férfiről hallani?


2023. febr. 6. 18:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
91%
41 A te fejedben minden bizonnyal sok létezik, de engedd már meg, hogy jobban ismerjem a férjem, az apám, a tesóm meg a barátaim nálad, aki pusztán beteg az agyára és így próbálja nyugtatni meg győzködni magát, hogy ez mennyire rendben van, miközben ő is tudja szíve mélyén, hogy egyáltalán nem az. Egy egészséges 40-es férfi nem gerjed 16-17 éves kislányokra.
2023. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
65%

45.


Én is van 1-2 ember akinek a halálát nem igazán bántam/fogom bánni, de attól még a gyilkosa ugyanúgy natúr gyilkos lesz, mint bármelyik másik gyilkos, nem pedig hős.

2023. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
92%
De mondok jobbat: nekem az sem számít gyilkosnak, aki mondjuk gyerekbántalmazókat öl meg. Nekem. Ettől a törvény nem változik.
2023. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
77%
Hős nem lesz, de gyilkos sem. Nem csak fekete-fehér gondolkodás létezik. A körülmények számítanak.
2023. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
36%

50.


Aki megöl valakit az gyilkos, mindegy ki az áldozat. Ha ezt így kezeled, akkor már csak egy ugrás bármilyen bűn kimagyarázása valami ócska indokkal. "Tolvajtól lopni nem bűn" és társai.

2023. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
16%
50. SEMMI szabályszegőt nem írtam! Csak tényeket.
2023. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
73%
Nem gyilkos. Különben nem létezne az önvédelem fogalma. Ha valaki megpróbál megölni, és megvédem magam, és meghal... az nem ugyanaz, minthogy ő nekem támadt.
2023. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
84%
49 Pedig nem, nem mindenki akkora genetikai hulladék, mint te. Győzködd persze nyugodtan magad, attól még egy undorító, beteg agyú féreg vagy, akit nem lenne szabad hagyni szabadon járkálni az utcán.
2023. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
78%
46 Igen, tény az, hogy egy gusztustalan elmeháborodott vagy. Ez valóban tény.
2023. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
84%

31 éves nő vagyok. Tisztán emlékszem, milyen voltam fejben 15-16 évesen, meg milyenek voltak a barátnőim, osztálytársaim. Én speciel full naiv, ártatlan, érzékeny kamaszlány, aki "lázadásból" hallgatta otthon a death metalt, rajzolgatott, és verseket írt a kis pattanásos osztálytársa iránti reménytelen szerelem szörnyedelmes fájdalmáról. :D Ki tudnám nyírni azt a gusztustalan f.@szt, aki 40-esként meg merészel környékezni ilyen idős lányokat. Rám is dudáltak anno ilyen fazonok, meg nyálcsorgatva nézegették a mellem, fenekem. Undorodtam tőlük, mint a 10 napos kutyasz.artól.

Még most, 31 évesen sem kellene párnak 40 feletti pasas (3 évvel fiatalabb párom van, h.ülye lennék lecserélni egy nálam 10+ évvel idősebbre :D)...

Ha megtudnám bármilyen ismerősömről, kollégámról, családtagomról, hogy tettlegesen kuncsorog kamaszlányok után, akkor minden tőlem telhetőt megtennék, hogy ki legyen használva feléjük az oly divatosan emlegetett "cancel culture".

2023. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!