Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki szereti ha esténként sörözik a párja és ez nem negatívumként szerepel nála leendő párjánál?

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, csak estéként pár sör normális keretek között.
2023. jan. 25. 17:47
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/205 anonim ***** válasza:
100%

"s egyébként igen a hozzád hasonló nők"


Nem is simersz :D

És kétlem, hogy egy is rád akarna mászni.


"ott nem várok el olyan teste mint..."

Az elhízott testeddel neked semmi alapod bármit is elvárni.


Csak megjegyzem. Anyámnak két gyerek után lapos a hasa.

2023. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/205 anonim ***** válasza:
100%
Átlag alatti, elhízott, alkesz, rohadó belsejű pasiként még neki vannak elvárásai, nem is akármilyenek. Beszarás. Na de ha egy átlag feletti, csinos nőnek van elvárása, pffff, az maga a sátán, az egy átkozott, gonosz, pokol tüzére való ember. 🤦🏻‍♀️ Juj de fordítva ülsz te a lovon.
2023. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/205 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig nem tűnik fel, hogy ez egy ügyesebb troll és egyetlen célja, hogy reagáljatok rá? Amíg válaszoltok, addig mindig ő nyer.
2023. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/205 anonim ***** válasza:
100%
133 Mert szerinted mi miért irkálunk? :D Ezen az oldalon 70% troll.
2023. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/205 anonim ***** válasza:
100%
#133 de, feltűnt. Én is írtam már hogy ez csak egy forgalomgeneráló troll, meg mások is írták. Sokszor írjuk. Aztán örülhetünk ha minket nem törölnek. Ez van 🤷 Akkor inkább alázzuk, ahogy a csövön kifér. Akkor is ha csak egy fiktív karakter ez a ronda-dagadt-alacsony-ostoba karakter.
2023. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/205 anonim ***** válasza:
28%

Durva, hogy a kérdezőt így leoltják egyesek. Egyébként 1-2 sör esténként szerintem sem alkoholizmus, csak ezt sulykolták az emberekbe az elmúlt években.

Én is megiszom 1-2 sört vagy fröccsöt átlagosan esténként. Mikor mihez van kedvem. Van hogy a feleségemmel együtt nézünk egy filmet egy-két rosé fröccsel. Rövidet csak ritkábban és akkor is csak hétvégén szoktam. Emellett sportolok, terepfutok versenyszinten. Erősebb versenyekre való edzéskor van hogy 1-2 hétig nem iszom abszolút alkoholt, vagy akkor sem amikor szimplán nem kívánom - mert ilyen is szokott lenni, hogy egyszerűen nem kívánom napokig. De ha megkívánom (akár egy héten minden nap) és nem készülök versenyre, akkor bizony minden nap pattintok valamit. Ez nem alkoholizmus! A feleségemet a sörszag nem szokta zavarni, a hagymaszag talán jobban. Mondjuk egy héten 7-ből 4 napon tuti eszem hagymát vagy fokhagymát, mert imádom valami füstölt hentesáruval. 😍

2023. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/205 anonim ***** válasza:
80%
98: túlóra nélkül nőként, "aktatologató" pozícióban keresek meg 430e-t Budapesten, és hasonló munkakörben (idegen nyelvet beszélős, nem kávéfőző cucus), hasonló típusú cégnél ez az alja. És rengeteg nő dolgozik ilyen helyen, ilyesmi pozícióban manapság. Ja, és nem szoptam magam fel (nem is a magamfajtákat és nem is a multik, ahol én vagyok, hanem a szaros magyar kkv-k szoktak k...t keresni irodai pozíciónak csúfolt munkakörökbe).
2023. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/205 anonim ***** válasza:
100%

“Mivel elég specifikus a munka ezért nem fogom elárulni. De , hogy valami megközelítés legyen az autó gyártáshoz van köze nagyvonalakban.“


Na, alakul. Legutóbbi kérdésénél már egyszer bebuktattam, látom hallgattál rám Shrek és választottál legalább egy iparágat kamu melónak. Bele is kérdezhetek bizonyos dolgokba itt mindenki előtt? Mert én dolgoztam ténylegesen Győrben az Audival.

2023. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/205 anonim ***** válasza:
100%
138 Majd holnap muszak utan valaszol duzzogva, hogy o nem beszelget velunk munkaugyekrol. Latod, nala 8 orakor mar csicsika volt, koran kel.
2023. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/205 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy lapos marad a has, de a bőr megnyúlik, valakinél kevésbé valakinél jobban. Onnantól sose lesz olyan már a nő teste. Császározás után pláne.
2023. jan. 27. 09:31
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!