Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon el vagyok késve ha 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok késve ha 25 éves lányként még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
A környezetemben lévők, azt mondják, hogy külsőre nincs baj velem. Csak nagyon félénk lány vagyok. Nehezen nyílok meg. Járok pszichológushoz is, meg egyre t{bb helyre járok el, mozdulok ki a komfortzónámból.
2023. jan. 20. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Elkésve, mármint mihez képest? Alulfejlettnek érzed magadat valamilyen téren?
2023. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel?
2023. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van még időd párt találni
2023. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2023. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elkésve a halálod napjáig nem vagy, de az tény h sok jó dologból kimaradtál amiket potolhatsz, de majd rájössz h jobb lett volna elöbb át/megélni

amugy nem nagy dolog az egész, még csak nem is nehéz

ha rászánod magad sorban fognak állni elötted a pasik, jót találni meg jól választani viszont már nehezebb

2023. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanezzel a problémával küzdök, normális kapcsolatom még nem volt. Felnőtt vagyok, magamat tartom el, és tartok fenn háztartást. A döntéseimben nem befolyásolnak a szüleim. Nem befolyásol a munkám. Van egy mások szerint teljesen normális értékrendem. Szeretem kimutatni az érzéseimet, mégse gondolom hogy erőszakos volnék. Viszont mindig mindenki friendzonba rak. Akivel meg jól kijöttem az utóbbi időben, meleg volt. Aztán feladtam, elengedtem,kissebb várat építettem magam köré..

Amúgy azt vettem észre, hogy kevés a megcsalás nélküli kapcsolat, vagy a csok nélküli erőltetett jövőkép egy kilátástalan lakásszerzésben. Nincsenek komoly szándékok. Sokan csonka családban nőttek fel a környezetemben, és ez a tágabb ismerettségemben is így van. Úgy gondom a nem túl pozitív vagy hiányos apa/anyakép is sokat vet a latba. Valamint sokan csak egyéjszakásra hajtanak, mert nem akarnak sérülni.

Ez egyéni vélemény. Nem állok negatívan a jövőm elé, de nem várok már semmit. Remélem egyszer én is megtalalom a kis foltomat, akinek a zsákja lehetek.

25/n

2023. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy elkésve. Ha férfi lennel az már gaz lenne! Mert a pasiknak aki nem szexel 15 évesen már az később életképtelen balfék lesz.
2023. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 bárcsak mondjuk úgy megüthetném az átlagos vagy feletti szintet pasiként akkor rád mernék írni de így csak sok sikert kívánhatok neked.
2023. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivesen kinyalnálak ;)
2023. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!