Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a a baj velem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a a baj velem, hogy nem volt még egy normális szerelmen alapuló kapcsolatom 25 éves lányként?

Figyelt kérdés

Volt barátom, de csak, hogy legyen már valaki, nem voltam belé szerelmes. Van akinek csak az ölébe hullanak a lehetőségek. Engem meg csak azok találnak meg, akik nem tetszenek/taszítanak.

Aki tetszik, azzal meg nem alakul ki semmi, mert nem tetszem nekik eléggé, hiába próbálkozom. A külsőmmel nincs gond, normális és hűséges, kedves vagyok.

Vagy válogatós lennék? Nem akarom még egyszer megpróbálni olyannal, aki nem jön be, mert az egyikünknek sem jó.

Miért nem alakul sehogy sem a magánéletem?



2014. júl. 9. 15:35
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem szabad feladni... Úgy látom tudod hogy mit akarsz. Ha nem jön magától akkor keresned kell...25/F
2014. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ebből nem derül ki hogy válogatós vagy-e, és az sem, hogy baj van-e veled.
2014. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott h normális ember meg sem próbál olyannal összejönni aki nem jön be neki..


Lehet h rossz helyen keresgélsz, de az is lehet h csak várod a csodát...de az is lehet h kissé nyuszi nyuszi vagy fülét farkát behúzva járkál a pasik körül.

2014. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!