Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas nők nem akarnak magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők nem akarnak magas párt?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és én leginkább olyan 175-185 centis jó magas barátnőt tudnék elképzelni magamnak. Randira is ritkán jutok el ilyen nővel, néha látom is megvan az alap kölcsönös tetszés, de aztán nem lesz semmi. Alacsony nőkkel pedig mindig nagy sikereim vannak, velük Dunát lehetne rekeszteni, amennyi jelentkező van.


Néha látok magas párokat az utcán egyébként, nő 175-180, férfi 190-200, rosszul is esik olyankor, hogy látom másnak összejött, ami nekem valamiért nem akar. De sokszor látom a magas nőket velük egy magas férfiakkal is, szóval akkor mégsem olyan fontos a nőknek a magasság. Ja és nem ez az egy dolog van a világon tudom, illetve a randikon sem hozom fel a magasság témát ha a másik sem.



2023. jan. 14. 18:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10. Nem lecserélni kell. Én sem olyan nőkkel randizom, akiknek párja van.


És de, a magasság fontos valahol, mert oké, hogy mindegy neked, hogy 190 vagy 200 cm a férfi, de azért 170 ne legyen, mi? A legtöbb nő így van ezzel.

2023. jan. 16. 11:22
 12/12 anonim ***** válasza:

175, pláne 180 feletti nő eleve nincs sok nálunk. Szóval már adott, hogy egy igen szűk tartományban keresgélsz és nyilván közülük is csomó sokkal idősebb, fiatalabb, kapcsolatban van, netán házas, gyerekes vagy csak egyszerűen nem tetszik külsőre.

Tehát eleve kisebb az esélyed, hogy találsz neked megfelelőt és igen, természetesen még mindig fennáll a lehetőség, hogy a személyiségetek nem passzol és egy-két randi után elköszöntök. Ez magasságtól függetlenül előfordulhat, nyilván nem fog egy magas nő csak azért rád repülni, mert te is az vagy, ha amúgy nem vagy neki szimpatikus.

2023. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!