Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas nők nem akarnak magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők nem akarnak magas férfit párjuknak?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és ha elképzelem a párom, akkor egy 175-185 cm-es nő jut eszembe első sorban. Persze nyilván belsőre is legyenek kapcsolatra alkalmas tulajdonságai és külsőre is vonzódjak hozzá egyebekben is. Mégis azt érzem, hogy nem tetszem a magas nőknek. Sok ilyen nőt látok mindenfelé, de évente nagyon max 2-vel tudok ismerkedni, akik kívül-belül az eseteim, viszont fordítva szinte sosem ez a helyzet. Pedig helyesnek mondott, szálkásabb alkatú (92 kg) vagyok, barátnőim is voltak már az életben, szoktam más lányoknak is tetszeni.


Szoktam látni a buszon egy 180 cm körüli helyes, magas, vékony lányt, neki például egy ilyen 170-175 cm körüli, fiatal Jack Black (a színész) kinézetű barátja van (köpcös, nem túl jóképű). De ugyanígy eléggé megjegyzem, hogy milyen sokszor látok magas csajt tőle akár fél-1 fejjel alacsonyabb sráccal is. Megvan, hogy milyen nők tetszenek első sorban, de már sokszor inkább rossz érzésem támad, ha látok egy ilyen nőt, mert egyből az jut eszembe, hogy úgy sem tetszem majd neki. Pedig voltak sikereim már a nőknél, de ez valahogy rombolja most az önbizalmam, hogy nem tudok olyan nőt találni társamnak, amilyet szeretnék. Életemben ismerkedtem 7-8 olyan típusú nővel, akit mostanában elképzelek magamnak, de csak az egyikkel volt valami és vele sem lett kapcsolat sajnos. Miért nem tudok olyan lányt találni? Szerintem nincsenek elrugaszkodott elvárásaim és nagyjából magamhoz hasonló, úgymond egy szinten lévő lányt keresek.

26/F



2020. aug. 12. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 204 cm vagyok. És nem volt soha probléma a mgasságom a csajoknál. Ha alkalmi, akkor mindegy volt a dolog, ha állandó kapcsolatra kerestem, akkor 175 felett már nem vészes az a 30 centi, főleg, ha a csaj szeret magassarkút húzni, akkor meg előny is, ha ennyivel magasabb az ember :D
2020. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magasság...mert attól, hogy 190 centi valaki, egyből lesz lakása? Vagy a 200+ -os srácoknak kiutal az állam egy kocsit?
2020. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem csak a magasság számít, emiatt. Nem fogzs bejönni egyből valakinek csak mert magas vagy.
2020. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minimum olyan magasat szeretnék, mint amennyi én vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy egy férfinak elég annyit letenni az asztalra, hogy magas és akkor gondolkodás nélkül rávetem magam.
2020. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a magasság alapján választ magának pàrt az ember. Nyilván , ez sem utolsó szempont ,de sokkal többet jelent a pasi jelleme. 180 cm magas vagyok és volt már 175 cm magas barátom , de volt már 195 cm magas pasim is. Attól, hogy valaki magas , még nem lesz tökéletes... Kicsit vissza kéne venni az elvárásaidbòl és biztosan találnál magadnak pàrt.


27/N

2020. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet tudok. A magas es testes lanyok panaszkodnak, hogy tramplinak erzik magukat egy nem magas pasi mellett. De nincs kobe vesve.
2020. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!