Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiként a magas nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiként a magas nők csak azért találnak meg, mert ilyen vagyok és ők magas pasit akarnak maguk mellé? Amúgy enélkül nem is tetszenék nekik?

Figyelt kérdés

196 cm vagyok. Nem mondom, hogy a világon minden magas nő ilyen, de évente 1x-2x átélem ezt, hogy "próbálkozik" egy 180 körüli lány, de iszonyat nyomulósan. Kb érzem az ismerkedés elejétől a kisugárzásán, viselkedésén, hogy kis túlzással bármit megtehetnék vele és semmivel nem tudnám elrontani az ismerkedést, annyira rám van kattanva. Nem menőzni akarok, aki élt már át ilyet az érti mire gondolok, aki nem, az nem. De már számomra kellemetlen a dolog szinte.


Ezen sokszor szoktam gondolkozni, hogy mennyi lánynak tetszem vajon csak a magasságom miatt és kik azok, akik mondjuk akkor is vonzódnának hozzám, ha "csak" 180-185 cm lennék, mint pl a legtöbb barátom. Azt nem is írom, hogy 170 cm, mert az meg már alacsony a nők szemében és az tudom hátrány úgy önmagában. Amúgy objektíven nézve se csúnya, se hülye nem vagyok, jól keresek, megvan a magam élete, ismerősi köre, stb. Szóval semmiben nem mondanám bénának magam, úgymond vannak más dolgok amik miatt tetszhetek még a nőknek, de mégis ott van ez bennem sokszor, mert az emberek is állandóan a magasságomat emelik ki ("Hű de magas vagy!" -hallom szinte minden nap különböző helyekről), ezért nekem is sokat jut ez eszembe.


2021. aug. 4. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

170 cm alacsony a nők szemében? Rengeteg 160 cm körüli nő van, akihez a 170 cm tökéletes, a 196 cm meg égi meszelő és pont azért nem járnának ennyire magas férfival, mert el sem érik a tetejét. :D


'Enyhén' túlgondolod ezt.

2021. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdés szempontjából lényegtelen apróságra való reagálást. Gondolom neked is jól esik, ha valaha tettél már fel itt kérdést, amikor valaki nem a kérdésedre válaszol, csak valami random századrangú dologra reagál a kérdésből.


Ettől féltem, hogy nem tudom ezt itt megkérdezni, mert vagy nők fognak válaszolni, akik tiltakoznak hogy ők nem, vagy alacsony férfiak, akik pedig nem tudnak semlegesen viszonyulni a kérdéshez.

2021. aug. 4. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem gondolja túl a kérdező. Csajok be vannak sózva a magasság-témával. Most képzelj el egy 180 cm körüli lányt, nála alapból kizárt olyan férfi, aki vele egymagas (legyen amúgy mintaapa, latin szerető és társ egyben). 1000-ből 999 lány magasabb férfit keres, így a 180 cm körülieknek maradnak a 190 és magasabb férfiak.


Én „csak” 183 cm vagyok, de talán ez már a „magas férfi” kezdete. Én attól szenvedek, hogy mindig megtalálnak ilyen 160 cm körüli lányok, de nekem ezek a „kiscsajok” nem tetszenek. Nem én vagyok a többség, de én megőrülök a velem egymagas csajoktól. Egy 180 cm körüli lány, hosszú lábak stb. Én ezt szeretem.

Most összejöttem egy 179 cm magas lánnyal, hát, szokni kellett, hogy pl.: ölelésnél minden máshol van, mint eddig (ezelőtt csak alacsonyabb barátnőim voltak, ebből is látszik, hogy bár nagyon bejönnek a magas nők, de nem ez az elsődleges szempont, mikor párt választottam).

2021. aug. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
191 vagyok. Sosem találnak be nők pl utcán, itt-ott. Szeretnék magas lányt, de appokon is alacsonyak ha érdeklődnek.
2021. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!