Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas nők nem akarnak magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők nem akarnak magas párt?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok és én leginkább olyan 175-185 centis jó magas barátnőt tudnék elképzelni magamnak. Randira is ritkán jutok el ilyen nővel, néha látom is megvan az alap kölcsönös tetszés, de aztán nem lesz semmi. Alacsony nőkkel pedig mindig nagy sikereim vannak, velük Dunát lehetne rekeszteni, amennyi jelentkező van.


Néha látok magas párokat az utcán egyébként, nő 175-180, férfi 190-200, rosszul is esik olyankor, hogy látom másnak összejött, ami nekem valamiért nem akar. De sokszor látom a magas nőket velük egy magas férfiakkal is, szóval akkor mégsem olyan fontos a nőknek a magasság. Ja és nem ez az egy dolog van a világon tudom, illetve a randikon sem hozom fel a magasság témát ha a másik sem.



2023. jan. 14. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Úgy gondolom, hogy a magas nők magas férfit választanak, de ha szerelembe esnek egy alacsonyabb pasival, akkor nem okoz gondot, hogy hány cm a párja.


Egyébként lehet neked magas nő, de megb@szh@tod őt is meg a kapcsolatot is, ha nem szerelmen alapszik.

Természetesen tetszhetnek az ilyen fajta nők és működhet is akár örökkön örökké is, de akkor olyan nőknél próbálkozz, ilyen egyszerű.

2023. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vannak másfajta elvárásaim is, nem csak az, hogy legyen magas. Ugyanúgy szeretnék hozzá vonzódni más okokból is.
2023. jan. 14. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Hajrá! Erre nem lehet mást írni. Csak aztán ne ess pofára, mert megtalalod szerinted a magas nőt, de mégsem lesz megfelelő társ.
2023. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Randiztam már olyan magas nővel, akinek én tetszettem, de élőben kiderült, hogy ő nekem nem jön be. Nem minden áron akarok egy nőt, aki csak legyen magas.
2023. jan. 14. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig úgy jön le csak szólok :)
2023. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Magas nők velük egymagas férfit keresnek ahogy tapasztalom.

Feleségem kosaras, 182, barátnői is hasonló magasak.

Az összes férfi pár 190 alatti (de magasabb minimum fél centivel magasabb mint a nő)

2023. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. Akkor most mondom, hogy nem és már ennek az infónak az ismeretében tudsz válaszolni a kérdésre.


6. Ez szívás.

2023. jan. 14. 19:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell erre válaszolni?

Egyértelműen magas nőkkel ismerkedj azt kész!

2023. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mert ha két magas ember megy az utcán vagy társaságba megy olyan hogy na megjött 2 létra. Fura nekem az. Magas vagyok és mindig a közepesen magasak jöttek be max 10 cm-rel magasabbak.
2023. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a magasság nem a legfontosab dolog. Nem fogom "lecserélni" a nálam csak pár centivel magasabb páromat, akivel passzolunk és összeillünk, mert láttam egy nála 10 centivel magasabb ürgét...
2023. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!