Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas nők miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők miért akarnak kevésbé tőlük magasabb férfit, mint az alacsony nők?

Figyelt kérdés
Jó, kivételek mindig vannak, de azt látom rengeteg 175-185 centis nő elvan egy vele szinte egy magas pasival és egyáltalán nem hozza lázba a gondolat, hogy egy érdemben magasabb 190-2 méteres férfival legyen. Magas férfi vagyok, akinek főleg a magas nők tetszenek és ezt tapasztalom. Kivételek mindig vannak, viszont az is látszik 10-ből 8 esetre mi igaz. Zavar, hogy a 180 centis srácok 160 centis barátnővel tudnak mászkálni, én viszont nem találok 2 méteresen egy 180 centi körüli lányt. Sajnos nem vagyok olyan, mint a legtöbb másik magas srác, akik 2 méteresen nagyon vonzódnak az alacsony lányokhoz, mert akkor látom milyen könnyű dolgom lenne. Tudom a magasság nem minden a világon, de ez a kérdés most erről a témáról szól.
2021. okt. 26. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert akkor olyan szűk lenne a merítés hogy nem maradna érzékelhető választék.
2021. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Értékelhető* autokorrekt
2021. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akarnak, de nincs annyi belőlük.
2021. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azert, mert en annyira eleve nem valogathatok a magassagom miatt. 178 cm vagyok, a ferfiak nagy resze alacsonyabb nalam, egy resze kb velem egymagas es csak elenyeszo hanyada magasabb. tehat en mar azzal is meg tudnek elegedni, ha nem alacsonyabb a pasi, ettol fuggetlenul igazan a 190 koruli sracok tetszenek, de beloluk eleg keves van, tehat mar egy 180-assal is ki tudok egyezni.

szerencsere a mostani baratom jo magas, orulok is neki, hogy vegre talatam minden szempontbol megfelelo pasit, aki meg magas is. egy atlag nonek mar az en magassagom is ‘magas’ pasiban.

2021. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

176 cm vagyok, a párom nagyjából tíz centivel lehet magasabb nálam és ez nekem tökéletesen megfelel.


Nekem mindig az volt a fontos, hogy nálam pár centivel legyen magasabb, de ha az egyetlen "kivetnivaló" az lett volna a leendő párommal, hogy pár centivel alacsonyabb, azzal is megbékéltem volna.


Ha csak a 190 cm - 200 cm magas férfiak jöhetnének szóba nálam, akkor igencsak szűk lenne az a réteg, ahonnan választhatnék (és még meg se említem, hogy a magasságától függetlenül is vonzónak kéne tartanom). Mondjuk egy ilyen magas férfi számomra kevésbé vonzó, mint egy 185 cm körüli.

26/N

2021. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert egy 185 cm-es nő hova akarjon kizárólag 200-210 centis pasit? Hát kb apácaként halna meg, legalábbis itthon. De 190-195 közti sincs sok.

178 vagyok, akartam én sokkal magas férfit sokáig, de 180-185 felett alig vannak. Végül megismerkedtem egy 195 centissel, aki azóta a férjem. Imádom, hogy végre én is kicsinek érezhetem magam, ha már egyszer folyton úgy nézek ki az átlagos nők meg átlagos pasik között, mintha egy yorki tenyészetben mászkálnék német dogként (na jó, ennyire persze nem extrém, de nem szeretek ezzel kitűnni, mert nem én kértem, hogy ilyen magas legyek).

2021. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!