Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy reális elvárás egy huszonéves vagy 30 év körüli férfitől a lakás, amikor lakhatási válság van az országban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyértelműen kisebbségben vannak azok, akiknek sikerül a húszas éveikben elköltözni otthonról, és nem látszik, hogy javulna a helyzet. Ennek ellenére a nők úgy dobálóznak a saját lakással, mindenféle pénzügyi elvárásokkal, mintha a legtermészetesebb dolog lenne.


Nem csoda, hogy egyre több sikertelen férfi van, nem elég, hogy külsőre a felső 20% kell a nőknek, még a vagyont tekintve is a szűk elitet igénylik. Brutálisak ezek az elvárások, kutya nehéz ma férfinek lenni.



2023. jan. 13. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
72%
fúúú bejártad fél európát.. példakép vagy!
2023. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
38%

61: Szerintem csak a hozzáállásra célzott.

Nekem is volt rokonságban aki 30 évig minden nap pirítóst evett kb, hogy kuporgasson a gyerekei számára. Lett is szép ház, aztán milyen áron?! Élete utolsó éveit idegösszeroppanva élte betegeskedve, élt kb 72 évet, közben talán a Balatont sem látta egész életében.

Talán csak erre gondolt a 60-as, hogy ez nem mindenkinek cél.

2023. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
73%

Talán kicsit bunkó voltam. Nekem néha nem így esik le. A családi körömben sem vagyok egy number one gyerek. Mármint nem gyűlölnek, csak néha utálnak, mint a szart. :)

Talán úgy fogom leélni az életem, mint a grincs, de nem is vagyok és nem is voltam kapcsolatfüggő. Akivel együtt voltam azért dobtam, mert hiányzott az énidő. Szóval ja... izé. bocs meg stb.

2023. jan. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
85%

30 vagyok, hitelből már lehetne.

De mennyivel rosszabb lenne egy saját lakásban úgy, hogy minden fillérem ki legyen számolva?

Most nincs semmi félretett pénzem, ellenben én mikor a volt munkahelyre úgy mentem be, hogy reggel 3-szor mentem wc-re és gyomoridegem volt egy idő után úgy mondtam fel, hogy nem volt új helyem, hanem a "semmibe" mentem. Mégis volt félretett tartalékom, ezt így ha saját lakásom van nem játszhattam volna meg.

Kinek mi a célja... Én elfogadom ha másnak nem ez, de nekem az az egyik célom az életben, hogy ha munkahelyen nem tetszik valaki kimondhassam azt, hogy "kapjátok be", nekem nem lesz saját lakásom szerintem sosem, de bízom benne nem fog elvinni semmi stressz okozta betegség a sok elfolytott indulat miatt.


A másik dolog meg az, hogy úgy jössz a világra hogy nincs semmi vagyonod és mikor elmész akkor úgysem viszel magaddal semmit.

2023. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
76%
Nincs sajat lakasom . Minek kellene meg egy lehuzos no aki kizsigerel azt elhagy? Ilyen elven egyedul meg mindig jobban jarok.
2023. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
63%
saját lakás mellett is élhetnél egyedül.
2023. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
Nem hiszik azt, beteg az elméd.
febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

Ebben az országban elvből nem veszek ingatlant, a mostani helyzetet szemlélve ez különösen jó döntésnek tűnik. Mármint túlárazott ingatlanok egy ilyen nyomorult országban hogy pont ide kössem magamat?

Hát akkor inkább a nyakamat kötném át mint itthon divat. Helyette inkább sz.rok a magyar nőkre meg az elvárásaikra, és egy élhetőbb országban gondolkodok, a sok sz.rjancsi meg felzabálhatja egymást felőlem

jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

68: "egy ilyen nyomorult országban hogy pont ide kössem magamat?"


Sz_r hozzáállás. Bárhol vehetsz a világban 10 másik házat még emellé.

jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

"Bárhol vehetsz a világban 10 másik házat még emellé."

Ha übergazdag vagy persze

De milyen alapon indulsz ki ebből?

jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!