Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy reális elvárás egy huszonéves vagy 30 év körüli férfitől a lakás, amikor lakhatási válság van az országban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyértelműen kisebbségben vannak azok, akiknek sikerül a húszas éveikben elköltözni otthonról, és nem látszik, hogy javulna a helyzet. Ennek ellenére a nők úgy dobálóznak a saját lakással, mindenféle pénzügyi elvárásokkal, mintha a legtermészetesebb dolog lenne.


Nem csoda, hogy egyre több sikertelen férfi van, nem elég, hogy külsőre a felső 20% kell a nőknek, még a vagyont tekintve is a szűk elitet igénylik. Brutálisak ezek az elvárások, kutya nehéz ma férfinek lenni.



2023. jan. 13. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
47%
majd beüllt a benzinfaló ratyimobiljába és elszelelt vele az együttérző sorstársaihoz inni, akikkel random buliztak később, lószart sem megünnepelve, mert manapság többet ünneplik a semmit, mint a célok elérését. Szülinapi buli mit ér, ha az elmúlt 1 év teljesítményed nulla? Csak jó ok az ivásra és eszetlen költésre.
2023. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
47%
Ezután hulla részegen betámolygott a Zuglói földszinti lakásába, odavágta a ratyimobil kulcsát és a filás táskát a főbérlő által otthagyott 90es évekbeli jofogáson vásárolt előszobaszekrényre. Cipőstül bedőlt az ágyba, fejére húzta a párnáját mert zavarta, hogy a felette lakó Ketrin újabb kuncsafttal mulatta az időt.. magának is félt bevallani de kicsit talán még élvezte is a hangokat, majd mivel merevedését magától is szégyelte, morogva konstatálta hogy minden nő ri*anc és mély álomba merült.
2023. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 29 éves férfiként van saját lakásom, de amilyen nehéz manapság lakást szerezni, ez szerintem is egy irreális elvárás. A személyes példám teljesen irreleváns, mert az én lényem és körülményeim úgy is mindenki más számára lemásolhatatlanok, tehát hogy nekem van/nincs, az teljesen mindegy a nagy egész, mások és a társadalom szempontjából.


Vagy úgy is mondhatnám, hogy attól, hogy nem vagyok hajléktalan, még együttérezhetek a hajléktalanokkal. Attól, hogy van lakásom még együtt érezhetek azokkal, akiknek nincs.

2023. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
72%
az is kérdés milyen lakás. egy panel, vagy újépítésű nem mindegy. Egy fing és pöriszagos paneltársasház kevésbé vonzó. Arra nemigen lehet felvágni.
2023. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
87%

Mert eddig 4 féle embert láttam aki így vélekedik:

1: Vett 10 éve egy lakást 4 millióért, és úgy van vele, hogy szánalmas, hogy ezt ugyanúgy nem tudod megtenni. Nem vagy képes 4 milliót odatenni. Azt elfelejti, hogy az árak változtak "cseppet".

2: Összeköltözött a párjával. Pici gyerek korától tolták mindkettőnek a fundamentát, plusz 10-10 misiket mindkét oldalról bepattintanak a szülők. Így azért nem olyan vészesen nehéz.

3: Örökölt a déditől, nagyitól. "Te miért nem?"

4: Valahogy szénné kuporgatta az életét és sikerült az önerő, fizeti a rakás hitelt. Ők általában nem szólnak be emiatt.

2023. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
63%
5: 10 évig spórolt és vett egy újépítésű másfélszobás garzonlakást szinte önerőre kulcsrakészen. (én lennék)
2023. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
17%

24. Én azt az embert sem nevezném egy csórógyereknek, aki lerak az asztalra Pesten 40-50 milliót, vidéken 30 milliót egy panelért.


"Bocs, hogy huszonévesen csak 40 millióm volt egy panelre, nem 70 millióm egy társasházi tégla lakásra. Veled mi újság?"

2023. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
73%
Az inkább hülye, aki panelt vesz ennyiért, amikor már fűtéskész kerül majdnem 30ba vidéken újépítésű. Ráadásul energiahatékonyak ezek. Plusz az újépítésű lakásoknál az illetéket csak 15 millió feletti részét kell megfizetni, tehát 600k zsebben marad. Hazynált esetében 100%ban ki kell tejelned az illeték összegét. Mondjuk egy 30milliós panel lakásnál +1,2millió. Sok hülye van az tény!
2023. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
85%

A válaszokból kiderül hogy vannak akik tényleg ezt hiszik,nem téved a kérdező.

Megnéztem egy-két oldalon az árakat. Ők gondolom nem. Azt is Gondolom panel meg 70éves ház egy mindentől távoli faluban nem jó nekik. Na most olyan újabb házak amik már kinéznek valahogy de semmi luxus, az 50-80m.... Aki szerint ezt reális 8-10 év munkával összegyüjteni úgy hogy közben másra is költesz az utoljára még 20éve nézett ingatlan árakat és azt hiszi hogy semmit nem változott,vagy neki van egy de egy percet nem dolgozott érte,vagy neki sincs de mástól elvárná...

2023. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg szövegértési problémáid lehetnek, mert garzonlakást írtam. az 50nm2 nem garzonlakás. Gondolkodjon garzonlakásban, mert az 2 embernek is elég. Illetve nem arra kell elsősorrban gondolni, hogy mi lesz ha családalapítás. Arra kéne gondolni, hogy most mi van. Egyedül van és ahhoz mérten alakítani a dolgait, tehát garzonlakást lenne célszerű vennie. Nem 20 nm2, hanem 35-45nm2. Én eléggé benne vagyok a témában, mert nemrég vásároltam és folyamatosan figyelemmel kísérem a még el nem adott ingatlanok árváltozásait, szóval nem pesten kéne nézelődnöd, de nem is megyeszékhelyeken. A vidék nem csak megyeszékhelyekből áll, hanem falukból, kisvárosokból, községekből. Az árak is aszerint alakulhatnak mennyire jó az infrastruktúra. Bolt? Tömegközlekedés? Jár arrafelé vonat? Szóval ez többrétű, de ahol én vettem 29millióért újépítésű lakást arra jár vonat, de képzeld bolt is van!
2023. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!