Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy reális elvárás egy huszonéves vagy 30 év körüli férfitől a lakás, amikor lakhatási válság van az országban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyértelműen kisebbségben vannak azok, akiknek sikerül a húszas éveikben elköltözni otthonról, és nem látszik, hogy javulna a helyzet. Ennek ellenére a nők úgy dobálóznak a saját lakással, mindenféle pénzügyi elvárásokkal, mintha a legtermészetesebb dolog lenne.


Nem csoda, hogy egyre több sikertelen férfi van, nem elég, hogy külsőre a felső 20% kell a nőknek, még a vagyont tekintve is a szűk elitet igénylik. Brutálisak ezek az elvárások, kutya nehéz ma férfinek lenni.



2023. jan. 13. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
30%
23 évesen azt max aládtollták, de ja legalább van.
2023. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell jól fizető állás, nettó 200 ezret megkapsz érettségivel, 18-23 éves korod között teljesen reális otthon lakni a szülőkkel, tehát nem költesz belőle, ez 5 év alatt 12 millió forint. Nyilván költesz belőle, de ha spórolsz direkt lakásra, esetleg külön számlán van ahol kamatozik is, akkor marad bőven.

(És a 200-al keveset is mondtam, ha pl budapesti vagy, akkor többet is bőven.)


Ha egyetemre jársz, akkor nyilván max diákmelózol, tehát akkor később gyűlik össze.

2023. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanígy lett lakásom ahogy a 42es írta. Elhatározás kérdése és türelemé. 8 évig ugyanazt a laptopot pötyörésztem. ruhákat csak akkor vettem ha rongyolódott, vagy kilyukadt. Hazaadtam a fizum 10%át. SZinte önerőre lett egy újépítésű lakásom, persze nem mai áron, mert 50%al ugrott meg az értéke amióta én megvettem és ez 3 hónap leforgása alatt történt. Ha drágulás után próbáltam volna megvenni, akkor csak 5ször annyi hitellel sikerült volna. A megpróbáltatás még nem ért véget, mert be is kéne költözni és számolnom kell az üzemanyag árak miatt fellépő drágulással a költöztető cégeknél. A 0 forintos lámpatestek felszerelése is a múlté.. Tehát nem egyszerű, de minden csak pénz kérdése.

Szóval a tanácsom, légy türelmes, ne parázz! Minden fasza lesz! Ha mégsem úgy alakul, akkor legalább lesz pár milla a számládon a végén amivel még mindig tudsz valamit kezdeni.

2023. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
57%

42# De budapesten a lakás is jóval drágább.

12ért mit kapsz? Nem hinném hogy azt egy huszonéves élvezettel megvenné és benne lakna...

Meg nyilván nem lehet mindig minden pénzt félretenni szóval az a 12millió kevesebb.

2023. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
57%
Na várjunk,önerő alatt azt értitek hogy a szükséges rész hogy hitelt kaphassatok,vagy saját zsebből kifizettétek a teljes vételárat és tehermentes a ház? Nagyon nem mindegy
2023. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
75%
Jaj istenem, nem kell ezen az önerőn pattogni, az emberek legnagyobb része hitelre vesz lakást, igen. A normálisabbja fizetni is tudja a hitelt. Attól még a tied a lakás, azt csinálsz vele, amit akarsz, nincs senkinek semmi beleszólása, a bank egy dolgot vár el, hogy fizesd időben és kész. Ellentétben egy főbérlővel. :D Laktam albiban, fiatalon jó buli volt, de egy normális felnőtt életre nem alkalmas.
2023. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
57%

Elég laza hozzállás ez. Te tudod... Évtizedekre előre tervezni a mai világban és ilyen vállalásokat tenni. Bármi történhet sajnos bármikor.

Persze mindenkinek a saját döntése...

Amúgy nem értem ezt hogy gondolják az emberek hogy a sajátjuknak érzik azt aminek nagyrészét nem fizették még ki... Vicces...

2023. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
63%
Az esetek többségében semmi nem történik, nem kell aggódni. Attól a sajátom, hogy senki nem rak ki belőle és azt csinálok vele amit akarok. :D Mármint mifelénk nem divat agyatlanul venni fel hiteleket, az égvilágon senkit nem ismerek, akinek problémája adódott volna a lakáshitel miatt.
2023. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
57%

Azt csinálsz vele amit akarsz? Mármint azon kívül hogy benne laksz meg karban tartod még mit lehet vele csinálni?

Amig fizeted a részleteket persze nem tesznek ki.

Eladni biztos nem fogod, úgyhogy máris nem csinálhatsz amit akarsz vele.

2023. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
80%
Pedig munkából szereztem, illetve befektetéseim is voltak, ahol szerencsém volt, ezt be kell vallani. De más is kockáztathat. Egyetemre kizárólag levelezőn jártam/járok. Most a mester mellett állást kellett váltanom kevesebb fizura, hogy meg tudjam csinálni a sulit. Eddig jobban kerestem valamivel, de azt nem lehet bírni egyetem mellett. Majd ha befejezem, váltok újra.
2023. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!