Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy reális elvárás egy huszonéves vagy 30 év körüli férfitől a lakás, amikor lakhatási válság van az országban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyértelműen kisebbségben vannak azok, akiknek sikerül a húszas éveikben elköltözni otthonról, és nem látszik, hogy javulna a helyzet. Ennek ellenére a nők úgy dobálóznak a saját lakással, mindenféle pénzügyi elvárásokkal, mintha a legtermészetesebb dolog lenne.


Nem csoda, hogy egyre több sikertelen férfi van, nem elég, hogy külsőre a felső 20% kell a nőknek, még a vagyont tekintve is a szűk elitet igénylik. Brutálisak ezek az elvárások, kutya nehéz ma férfinek lenni.



2023. jan. 13. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
34%

Nyafi nyafi.


Ha ennyit foglalkoznál az üzlettel, mint az ide kiírt több 100 nyafogó, másokat hibáztató kérdésekkel... már rég volna egy saját lakásod.

2023. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem hiszik azt.


1. Egyikünk sem keresett havi 400-at, együtt voltunk.

2. Nem volt jogsim, neki volt, nem tette szóvá, hogy legyen már, vezetett ő, szeretett is (mármint vezetni; amúgy bevallotta, hogy az apja kissé fiúsan nevelte).


Csak jó partnert kell találni, ahol ez fel sem merül ismerkedésből.

2023. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
69%
Hol a gyakorin vagy a valóságban vannak ezek a női elvárások? Mert nem mindegy! Itt persze soroljàk a nagy elvárásokat se a való életben a lakatos Feri is jó neki már ha Feri nem egy pocakos lúzer akihez nem vonzódnak.
2023. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
39%
#3 A valóságban és a gyakorin is. A lakatos Feri addig fér bele míg meg nem ismerkedik a lehengerlő macsóval. Akkor egyből elfelejti a Ferit.
2023. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
22%
Szipp szipp, nekem van saját lakásom 30 évesen.
2023. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
67%
Miért hiszik azt a férfiak, hogy reális elvárás, hogy egy fiatal nő nézzen ki úgy, mint egy Insta lány, amikor az havi több tíz/százezres költséget is jelent?
2023. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
62%
6: nem jelent és egy fiatal nő lazán kinéz úgy mint egy insta lány, sőt jobban, mert nem ken magára 10 tonnányi kenőanyagot, ami egy idő után inkább negatív mint pozitív irányba változtatja a kinézetét.
2023. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
24%
Nem elvárás feléd! Ha te nem tudod ezt nyujtani, nem gond, sorban áll értem ezer másik! Egyébiránt, 30 éves korára, bármelyik jobbképessegü pasi rendelkezik lakással, autóval
2023. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
59%
Én 33 évesen fogok idén az újépítésű, saját keresettből megszerzett lakásomba költözni év elején. 10 évig fogamhoz vertem a garast, igyekeztem jobban fizető munkákat vállalni, túlórákat vállaltam el. Te mit tettél az ügyért? Gondolom nálad nem a lakás volt az elsőszámú prio. Így jártál!
2023. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
66%
8: pontosan. Egy átlagos csajnak 26 évek korára vagy 50 "kapcsolata" volt, hidd el, van kiből válogatni.
2023. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!